Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Okkal féltékeny rá vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal féltékeny rá vagy csak én hiszem így?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a barátnőmmel egy iskolába fogunk járni szeptembertől és 4 hónapja vagyunk együtt. (Most lesz 9-edikes míg én 10-dikes). És van egy nagyon jó barátom aki az osztálytársam (és természetesen lány) és napok óta fura velem barátnőm és elmesélte, hogy nem akarna elveszíteni miatta meg, hogy én legyek csak vele úgy is ott van veled mindig meg ilyenek....Régebben tetszett de most már nem. És lehet osztálytársamnak bejövök mert mások is jelezték nekem. Nem tudok mi tévő lenni vele csak annyit, hogy holnap megbeszéljük barátnőmmel mi legyen. Én 16 barátnőm 15 és osztálytársam 16
2017. aug. 24. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Hát részben igaza van. Nekem sem esne ez jól szerintem a barátnőd is olyan típus mint én. És ha olyan akkor ez irtó rosszul esik neki. És bantja a dolog. Beszéljétek meg és ne ez miatt veszítsd el. Neked sem lenne jó ha szereted.
2017. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátságotok ,barátság marad és nem viselkedtek félreérthetően (nem ölelgeted folyton ,néha belefér ,nem puszilgatod ,nem alszotok együtt ketten stb.) akkor nincs rá oka.

Ugyanakkor a TE felelősséged hogy ne is legyen. Sok csaj azon is kiakad ha valaki képek alá kommentel olyanokat h szép stb.

Ezt a barátnőddel beszéld meg kultúráltan hogy őt mi az ami zavarja/zavarná.

De ne hagyd hogy teljesen hisztérika legyen minden kis apróság miatt.

Kompromisszumkötés és normális kommunikáció. Ez a nagy titok.

2017. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hiszen régen tetszett is neked. Csak ne viselkedj vele félreérthetően, ne adj okot szegény barátnődnek hogy féltékeny legyen. Emiatt ne veszítsd el, beszéld meg vele, de azért ő se akadjon fel minden hülyeségen.
2017. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%

*Bocs,ha túl indulatos a kommentem,nem bunkóság*

Képzeld már magad a helyébe. Te folyamatosan beszélgetsz azzal a lánnyal.Szerinted ő mit érezhet? Barátom is ezt csinálta folyamatosan. Borzalmas érzés volt, szóltam neki,és nem hagyta abba. Éjszakákat sírtam át miatta,mert úgy éreztem,hogy nem vagyok elég jó neki,ezért beszélget másokkal. Az,hogy te tisztáztad vele,hogy ő csak barát, attól ő még a tipikus női logikát alkalmazza majd,és beleképzel mindent,hozzátenném: jogosan!! Valószínű,hogy ő is elég gyakran sír egyedül emiatt. Te hogy éreznéd magad,ha ő ilyen kapcsolatban lenne egy fiúval? Beszéld meg vele ezt őszintén,szerintem. De előtte gondold át,hogy mit akarsz. Ne felejtsd el,hogy a barátság azért fontosabb,de gondolj bele,hogy ez a barátság megéri-e. Vagy a kapcsolat éri meg jobban esetleg? Mérlegelj, ha a barátnődet feltétel nélkül szereted,akkor szerintem fogd egy kicsit vissza ezt a barátság dolgot. Csak figyelj arra,hogy ne utálják meg helyből szegény kiscsajt az osztálytársaid emiatt :D Amúgy basszus,szerintem ez a legrosszabb helyzet. Kitartást neked ehhez,és dönts jól!! :)

2017. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!