Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kevésbé féltékeny? Vagy hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DollarDog kérdése:

Kevésbé féltékeny? Vagy hogyan?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy tulságosan is féltékeny tipus vagyok! Legalábbis én úgy érzem! Tehát amikor irta, a "barátnőm", hogy itt ott ilyen olyan faszikkal beszélget, az nem esett túl jól! Azt tudni kell hogy kicsit perverz fajta és ahogy elnéztem szereti a "kalandokat"! Viszont én meg annyira beléestem hogy ez valamilyen szinten fáj! Igen én az a fajta srác vagyok akinek többet ér már az is hogy egyáltalán láthatom a "barátnőmet", nem pedig arra megyek mikor tudom már megfektetni! Gond ez, hogy így érzek?

Tudom eléggé összeszedetlen és bugyuta megfogalmazás lesz ez a kérdés ezért is lennék hálás a válaszokért!

18/F



2017. aug. 22. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, tényleg elég érdekes, tehát nem a barátnőd hanem csak a barátod.Ha ennyire belészerettél hogy-hogy nem tünt még fel neki? Egyébként nem gond hogy így érzel szerintem ez normális.A címre pedig szedd össze magad és mond meg neki mi a szitu.
2017. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nem nem! :D valamit félreértelmeztél! Barátnőm tehát együtt vagyunk csak felszokta hozni hogy elöttem ilyen meg olyan idösebb pasikkal beszélgetett! + kicsit perverz fajta! Und ezáltal kinézem belőle hogy simán belemenne bárkivel egy egyéjszakásba mikor nem velem van! Tehát ez a gondom hogy rohadt féltékeny vagyok és rohadt rossz szokás tudom! De hogyan tudnék változtatni? Vagy ez normális hogy még néha felhozza a témár és ez nekem fáj? :/ ahogy irtam kicsit összeszedetlen lett a kérdés tehát megértem ha valami nem tiszta :D
2017. aug. 22. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Az igen szerintem keep calm, ezért nem kéne féltékenynek lenned.Beszélgetni még lehet bárkivel , majd ha valami túlságosan gyanussá válik nem úgy viselekdik veled stb akkor lehet aggodni ha ilyen "kaland" vágyo
2017. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm segítséged! Ment a zöld kéz! :)
2017. aug. 22. 23:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akit lehet vinni azt viszik ,de bizalom nélkül nem megy a kapcsolat ,nem kell aggodj ! Tedd tul magad és nyugodj meg ,ha megcsal akkor hagyd de nem kell aggodnod ,és az jo pont hogy megmondja kivel beszél stb. :)
2017. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van! Már próbálok változtatni a hozzáállásomon! Ment a zöld kéz :)
2017. aug. 24. 12:58
 7/8 anonim válasza:
Hát a helyzet az hogy teljesen magamra ismertem a barátnőd személyében. Ugyan én is féltékeny vagyok a páromra,és valóban rossz szokás de van sokszor amikor az embernek oka van rá. Az én fantáziám is perverz,és sokszor feszegettem azokat a bizonyos határokat, viszont sosem csaltam meg a párom mindig közöltem vele hogy mi hol es mikor történt. Biztos vagyok benne hogy a barátnőd sem csalna meg,csak közvetlen, barátkozós tipus,és szeretné kihasználni a fiatalságát ami termeszetesen nem abban nyilvánul meg hogy másokkal fog lefeküdni. Szerintem fejezd ki a nem tetszésed a viselkedésével kapcsolatban,és ne aggódj,ne marcangold magad ez miatt,amíg szeretitek egymást nem lesz baj.:)
2017. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elkezdtem már változtatni ezen a hozzáállásomon, és amit lehet azt megbeszélünk! :D

Nagyon szépen köszönöm neked is! Ment a zöld kéz! :)

2017. aug. 27. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!