Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert csinálja ezt? Másnak is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinálja ezt? Másnak is van ilyen barátja?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve eggyutt vagyunk a barátommal es az zavar benne, hogy ha nem vagyunk epp eggyutt egy helyen akkor körülbelül nem is beszelunk semmit.. Mert hogy neki igy jo es utalja a messengert de eszébe nem jut hogy fel hívjon de néha magátol legalább este felhív vagy valami de basszus ez mi?? Es fel teszek neki egy fontos kérdést uzibe es vagy 5orat kell ra várnom h vissza ohajtson írni. Pedig en rengeteg teret adok neki es türelmes is vagyok akkor meg is mi lehet a baj?? Mar 2szer is fel hozzam ezt nála de meg mindig nagyon bosszant. Es a találkozást is ugy kell ki könyörögni kb belőle mert mindig van mas dolga de ha talalkozunk akkor érzem h szeret de amugy is egy nagyon szabad szellemű "hippi" srác szoval lehet hogy ez az oka az egésznek de vajon miert csinálhatja meg ezt??:( 17/L

2017. aug. 30. 01:12
 1/7 anonim válasza:
Leírtad a választ a végén. Keresd ritkábban és akkor ő fog sűrűbben keresni.
2017. aug. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ő helyében nekem is minimum 5 óráig tartana egy üzenet megfejtése ilyen helyesírás mellett. :D
2017. aug. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megcsal.
2017. aug. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha teret engedsz neki akkor ez a kérdés pont az ellenkezőjét bizonyitja.

Meg ha nincs messengerje és nincs otthon akkor mégis hogy búbánatban válaszoljon? Postagalambal vagy mi?

2017. aug. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem annyira nem veszes a helyes írásom 😅

Viszont van messengerje es tudom, hogy használja

Meg en vagyok neki az elso komolyabb baratnoje

Tudtam,hogy nehez lesz de hogy ennyire?😅

Meg amugy igen eleg gyerekes is szokott lenni néha

Lehet nem érett egy komoly kapcsolathoz de azért probalkozok

2017. aug. 30. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
"Sose törődj olyannal, aki veled nem törődik hasonló szinten." Ezt megfogadtam és még sose voltam boldogtalan :) Javaslom neked is, hogy olyannal törődj, aki igazán törődik veled. Ő nem az...
2017. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az első válaszolónak teljesen igaza van. Keresd ritkábban. Ha észreveszi teperni fog vagy nem fogja érdekelni. Ha az utóbbi akkor hagyd menni.🙂
2017. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!