Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit írjak egy fiúnak facebook-...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy fiúnak facebook-on, akivel még nem beszéltem, de tetszik?

Figyelt kérdés
Nincsen ötletem,hogy mit írjak neki.Lenne közös témánk a lovak,de nem tudom,hogy mit írjak neki.

2017. aug. 31. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne írj neki, ha van lehetőséged, inkább beszélj vele! Ha interneten ismerkedtek össze, és élőben nem is beszéltek, abból nem lesz semmi, mivel élőben 1000-szer másabb, mint neten. (Tapasztalat) Sőt, az, hogy megírd neki, hogy tetszik neked, azt ne próbáld meg! Abból semmi jó nem sül ki. Nekem ez a véleményem. De, ha tényleg csak neten akarsz írni neki, kérdezz róla, a fiúk szeretnek magukról beszélni, főleg, ha sportról van szó. :'D
2017. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan, de akkor ne legyél néma kacsa élőben mert akkor 1000% hogy nem fog tenni semmit, még ha tetszel is neki...az ilyen kis ismerkedés nyugodtan mehet Facebookon, de max 1 hét..több ne legyen, aztán tali és ott tovább
2017. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2es vagyok...hogy mit írjál neki? kezd egy szia-val, aztán pl ha látsz vaalmi lovas szart az oldalán akkor kérdezz rá, hogy ő is szeret-e lovagolni meg ilyenek...ha kicsit még fel is akarod dobni a beszélgetést, meg oldani a hangulatot akkor írhatod hogy "én is szeretek lovagolni...;)"
2017. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Neki vannak lovai,jár versenyekre is,de nem lovagol hanem hajt.

2017. aug. 31. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!