Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Mi az a dolog, amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az a dolog, amit csak azután mondotok el a párotoknak, mikor már vége?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: A barátnőm szólt hogy most pár napig nem lesz otthon, és csak estefelé tud majd írni nekem, de nem akarja elmondani hogy mi is van most vele, míg ennek nincs vége. De miért? MI lehet most vele? Egyáltalán hogy lehet?

2017. aug. 19. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Veszélyes dolog ilyenben találgatni egy ismeretlen nőről..ne aggódj ezen, mert pl írhatja azt valaki, hogy talán van vmi komolyabb betegsége, és most ment kezelésre csak nem akarja hogy aggódj "feleslegesen"..te itt tök ideg leszel aztán meg lehet hogy tök ártalmatlan dologról van szó
2017. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyet elképzelni. Nem szép dolog valakit így kétségek közt hagyni. Főleg azt, aki közel áll hozzánk.
2017. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Menstruáció
2017. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

-Annyira tudtam, hogy valaki el fogja sütni a menstruációt...

-Betegségeit meg már ismerem. Nekem is ez lett volna az első tippem, de ha eddig nem titkolta, akkor most miért tenné.

-Ami plusz infót tudok még, hogy nem egyedül van ott, hanem ott van az öccse is és lehet hogy a szülei is. És hogy nem tehet róla, hogy most ez van. Ilyen kevés infóból össze tudtok rakni valamit?

2017. aug. 19. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
El kellett menni valami rokonhoz, valami családi eseményre? De ez miért lenne titok?
2017. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na hát ez az! Miért lenne ez titok? Meg milyen családi találkozó tart 6 napig?
2017. aug. 19. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
"Jólvan, szálj le rólam. Legalább megpróbáltad. " én ezt szoktam mondani miután vége van
2017. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!