Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Ő már azért egy elég tapasztalt pasi, tudja, hogy nem volt még úgy igazán kapcsolatom, de azt, hogy szűz vagyok még nem mondtam neki, nem vagyunk régóta együtt, még két hete sincs, de amikor perverzkedik akkor arra sem nagyon tudok mit mondani, mert ugye ezen a téren nincsenek tapasztalataim.

Még eddig nem kérdezett rá, a semmiből pedig nem akarom neki mondani. Ráadásul a reakciójától is eléggé félek, mert már azért tényleg átment a kezén sok csaj.

Ti hogy vezettétek fel ezt a témát?

17/L


2017. szept. 3. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor perverz dolgokat mond, nézz hülyén! Esetleg kérdezz rá egyik-másik szóra! Egy idő után le fog neki esni.
2017. szept. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
87%
Ha összevissza perverzkedik, annak sosincs jó vége. Lehet, hogy csak "arra" kellesz neki. Tapasztalatból mondom. Jobb vigyázni vele, még ha jól kijöttök, meg nagy a szerelem, akkor is. És nincs abban semmi, hogy még szűz vagy. Becsülnie kéne emiatt téged, hogy nem vagy egy könnyen megkapható lány.
2017. szept. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Távkapcsolatban vagyunk, elèg sokat utazik èrtem, mindig kedveskedik nekem, megèrtő, aranyos, rendes fiú, csak azt mondta, hogy neki a termèszete ilyen, hogy perverz, ha szeretnèm visszafogja magát.

Szóval nem hiszem, hogy csak "arra" kellenèk neki, ettől függetlenül óvatos vagyok, de köszönöm a válaszodat.

2017. szept. 3. 00:31
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Eleg durva kapcsolat lehet, fiu helyeben orulnie kellene hogy o az elso a szerelmenel. Ez brutalis kerdes volt a szivemig hatolt... pff hova sullyedtek :( 17f
2017. szept. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az öszintesèg fontos egy kapcsolatban.Bàtran mond el neki hogy te mèg szűz vagy,ebben nincs semmi szègyelni való,sőt büszke lehetsz rà!Ès a pasid szerencsès hogy hogy ő lesz neked az első.
2017. szept. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az öszintesèg fontos egy kapcsolatban.Bàtran mond el neki hogy te mèg szűz vagy,ebben nincs semmi szègyelni való,sőt büszke lehetsz rà!Ès a pasid szerencsès hogy ő lesz neked az első.Minnèl hamarabb elmondod annàl jobb,mert ha nem mondod el a kèsöbiekben rosszat teszel evel a kapcsolatodnak mert nem fog bizni benned.
2017. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól mert tapasztalt, az nem azt jelenti hogy világgá futna ha megtudná hogy szűz vagy. Mindenképp hozd szóba és mondd el neki, mert ha bepróbálkozik és az ágyban mondod el neki az szerintem kicsit ciki. Szerintem ezt nem kell felvezetni, egy beszélgetés alkalmával mondd el neki simán. Ez egy jó teszt is hogy hogyan reagál rá.
2017. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Fèlreèrtès ne essèk, nem szègyellem, csak nem tudom mit reagálna rá.

Egyèbkènt köszönöm a normális válaszokat!

2017. szept. 3. 12:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Kétféle kimenetel lehet:

- elhagy - ez esetben annyit is ér

- veled marad és mikor TE készen vagy rá, lefekszetek


A harmadik, hogy ledumálja rólad a bugyit, megdug és lelép.

2017. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalt úgyis rájön, hogy szűz vagy. A szexuális együttlétkor nincs szabály. Ha kárt nem tesztek egymásban és mindketten élvezitek az együttlétet az normális. A perverz szót, az érzéketlen nők találták ki. Palástolva sikertelenségüket, betegnek titulálták a férfit.
2017. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!