Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm időt kért a kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm időt kért a kapcsolatunkban egy év után. Lelkiekben teljesen nullán érzem magam, amennyire csak lehet. Valakivel tudnék eszmecserét folytatni így este, hogy addig se oda figyeljek? 17/f

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 02:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor egy cipőben járunk.
2017. szept. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyi ne parázz rajta inkább Te is gondold át a kapcsolatodat. Mi a jó mi a rossz min tudnál változtatni? és Neki mi nem tetszhet vagy elmondta? Hagyjál neki egy kis "levegőt" ha ezt kérte. Vagy rájön hogy igen te kellesz neki továbbra is vagy ha nem akkor is jobb ha még most kiderül.
2017. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Amikor egy lány időt kér,az nem jó jel. :D

De ahogy írták,legalább te is áttudod gondolni a dolgaitok.

2017. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódjatok... Egy kis időt kértek tőletek azért, hogy velem lehessenek :P xD
2017. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha te most most megjelennél előtte elvonulva egy gyönyörű nővel - akkor ez a kis idő véget érne azonnal.
2017. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szabadi emil válasza:
én is ugyan így vagyok lelkileg teljesen összeomlotam nem bírom mit tegyek egyszerüen már nem megy
2017. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szabadi emil válasza:
teljesen szét estem nem tudom mi legyen már egy csomó rossz dolog folik a fejembe
2017. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugye már kidobtad?


Aki időt kér, az nem szeret, de még gyáva is, hogy megmondja a szemedbe.

2017. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!