Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm alig foglalkozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm alig foglalkozik velem, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nincs sok szabad ideje a suli miatt, de abban a kevésben se foglalkozik velem. Mindig megy játszani.. Ez nem is zavarna annyira, de a játékban megismerkedik gyerekekkel, fb-n be is jelölik egymást stb.. és velük beszél, meg velük megy fel a játékba. És elmondása szerint nem szokott a játékban beszélgetni, chatelni.. Nem értem, miért hazudik nekem.. De nagyon aggasztó, semmit se kérdez meg tőlem, teljesen leszar.. Inkább játszik ismeretlenekkel, és velük beszélget, mint hogy velem..Ez miért van?
2017. szept. 6. 16:04
 1/3 DollarDog ***** válasza:
A kis történet alapján egész fiatalok lehettek! Neked kéne amúgy noszogatni,meg több figyelmet fordittani rá! Ne legyél kis csaj hogy elvárod hogy csak veled foglalkozzon!
2017. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Keress mást, mert láthatóan érdektelen a csaj. Akárhány éves vagy, ezt már 15 évesen is tudni kell észre venni.
2017. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy gépes játékról beszélek. Én mindig írok, meg dumálok.. Csak este lenne másfél óránk beszélni, mert ő délutános a suliban, én meg délelőttös. És akkor kezd el gépezni. Még mondta is, hogy hiányoztam neki.. De úgy látom, hogy még se
2017. szept. 6. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!