Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2éve ismerek egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srekk00 kérdése:

2éve ismerek egy lány és legjobb barátok vagyunk csak egy a baj hogy többet érzek iránta de ö ezt ugye tudja már kétszer vissza utasitott de még mindig többet érzek iránta és nemtudom mit fog válaszolni megint. Kérdés mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne mondogasd neki, hanem hódítsd meg :)
2013. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
keress mást. esélytelen.
2013. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zotanbro ***** válasza:
visszafof utasitsni.. ne erolkodj .. ha akarna is vmit mar lepett volna.
2013. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 visszautasítás után már csak fel kéne fognod, hogy nem kellesz neki. Sajnos ez van... :/
2013. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hihetetlen, hogy még nem esett le neked, hogy te csak barát-barát vagy max.

Keress mást. Ne ragaszkodj ennyire egy személyhez, az ilyen fanatikusokból lesznek később a kukkolók, meg a zaklatók... én már félek is tőled.

2013. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom csak az érzéseimnek nemtudok parancsolni sajnos mert mig barátkén vagyunk együtt valahol hétvégén akkor feljön bennem az az érzés ami többet akar mint barátság. igaz kétszer visszautasitott de barátságunk is tönkre ment de ujra és ujra legjobb barátok lettünk csak én még mindig többet érzek és ezen nemtudok valamiért túl tenni talán mert túl közel áll hozzám vagy nemtudom
2013. dec. 4. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Az 5-ös jól mondja. Remélem én nem fogok ilyen pasiba ütközni, aki ennyire értetlen.

Ha a lány többet akar, majd jelezni fogja konkrétan vagy mondja, és amiért te többet érzel, lehet csak azért érzed úgy néha, hogy többet szeretne, mert úgy ér hozzád, megsimogatja a vállad stb., ebből még nem kéne ezt leszűrni, ha már kétszer visszautasított.

2013. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
meg beszéltem vele ezt a dolgot. egyenlöre barátok leszünk de lehet lesz ebböl több is csak idö kell neki. meg kérdeztem töle érzett már többet mint barátság irántam és azt mondta kétszer is. hát remélem lesz több is mint barátság. de ö bizonytalan szerintem legalább is ezt láttam rajta. vagy kialakul kösztünk valami vagy nem az idö eldönti
2013. dec. 8. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!