Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mivel járnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel járnék hosszútávon jobban? 18/f

Figyelt kérdés

Jómagam egy 18 éves egyetemista gólya vagyok, élsportoló. A szitu a következő: van egy barátnőm fél éve akivel eleinte felhőtlen volt a kapcsolatunk, én egy ideje viszont unalmat érzek amikor vele vagyok és sokkal inkább maradnék sokszor otthon minthogy talalkozzak vele, persze ezt miután vele vagyok egyből átértékelem, de az unalom része ugyanúgy megvan. Nem csinálunk sose semmit... természetileg is kezd zavarni hogy lusta és nem sporttol és ez kezd meglátszani is rajta. Többször hisztizik és fölöslegesen stresszel, ezzel ellentétben én egy igen nyugodt, stresszmentes személyiség vagyok. De az biztos, hogy nagyon szeret és kitart mellettem jóban rosszban, ezt nagyon érzem is. Van egy másik lány akivel hirtelen jóba lettem, ez még csak ilyen hirtelen ismeretség féle. Az ő személyisége sokkal közelebb áll hozzám ugyanis ő sporttol és ilyen a felfogása is, valamint vélhetően nem lenne bajom a szüleivel nem úgy mint most... Mindkettőben közös hogy kedves, aranyos, segítőkész, és egy nagyon jó ember. Szerintetek melyik választás lenne a legoptimalisabb? Hirtelen felindulás lenne csak ez a helyzet? Próbáljak. beszélni vele, hogy legyen mozgalmasabb a kapcsolatunk? Vagy szakítsak egy boldogabb kapcsolat reményében?


U.I.: 16/l és 19/l tehát komolysági különbség is van. De azt leszögezném, hogy komoly és hosszú kapcsolat a célom, megcsalás nem játszik.



#választás #tudom kit
2017. szept. 15. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a dolgok nagy részén amit leírtál lehet változtatni. Csináljatok mindenféle programot. Hadd ne kezdjem sorolni. Mozduljatok ki menjetek el ide-oda. Akár olyan is lehet hogy kicsit sportosabb program.

De a legfontosabb kérdés hogy szereted-e a barátnőd. Ha igen ,akkor ne dobj el egy kapcsolatot egy lányért akit alig ismersz.

Ha nem szereted akkor meg felesleges húzni egymás idejét.

2017. szept. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilvan valo a leirasod alapjan, hogy nem szereted a jelenlegi baratnodet.
2017. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkabb hagyd el a baratnodet, elobb-utobb megbantanad. Eleg lathato hogy nem szereted ot ugy
2017. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!