Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem az exem, de le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az exem, de le akarom zárni?!

Figyelt kérdés

Lány vagyok.

A fiúval már 1 éve szakítottam mert megcsalt, és nem szolt nekem hanem a barátaitól kellett megtudnom.

Egy suliba járunk, ezért minden nap találkozunk. Eleinte a szakitás után egyálltalán nem beszéltünk, csak irogatott, hogy ő mennyire szeret. Aztán elhivtam hogy nem akarok vele roszban lenni ezért beszéljük meg a dolgokat. Persze nem nagyon sikerul. Mindíg csak a neten keresztül akar velem beszélni... Persze személyesen is állandóan velem akar lenni, csak ha meg kell beszélni valamit akkor azt tonbnyire a neten teszi...

Persze én nem akarok osszejonni vele, mert a családom nem nagyon kedveli őt ezért nem mehetek el vele semerre sem a városban... Egyfolytában féltékeny a női és a pasi ismerőseimre is. Szeretem, de egy paraszt... Nem tudom mit csináljak... Egy csomószor megpróbáltam személyesen megbeszélni vele a dolgokat, de ő ehelyett mindig csak a testiségre megy, és nem érti hogy nekem ez miért nem jó. Engem már nagyon zavar, hogy a féltékenysége miatt korlátozni akar, holott nem is vagyunk együtt...



2017. márc. 14. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez mókás.Ő akar korlátozni és ő a féltékeny amikor megcsalt?Ráadásul semmi komolyság sincs benne.Mi az, hogy ha valamit meg kell beszélni, akkor csak neten keresztül?Ennyire gerinctelen, hogy élőben meg sem tudná beszélni.Ne csak a családod miatt felejtsd el, hanem saját magad miatt is!Azt meg megjegyzem, ahogy látom csak meg akar fektetni.Hagyd a fenébe!Sokkal jobbat érdemelsz nála!

Ismerkedj, barátkozz és lépj túl!Sok sikert! :)

F

2017. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb lesz, ha hagyod. Tudom, hogy nehéz dolog, de jobban jársz, ha úgy teszel. Nem éri meg, hogy ezen görcsölj. Jobbat érdemelsz nála! És ha egyszer nem ment, akkor másodszorra sem fog. Szerintem sokkal jobban jársz, ha igyekszel elfelejteni őt.
2017. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen,féltékeny mindenre és mindekire mert állitolag "szeret" engem.

Ha fiú BARÁTTAL megyek el valamerre (ténxleg csak baráti szándékból) akkor biztosan kavarok vele, ha lánnyal akkor meg az a baja, hogy miért nem vele vagyok... Mult héten az egyik barátnőmmel sétáltunk, és meglátott. Odajött, beszéltünk kicsit majd 2 utcán keresztül követett, hogy álljak meg...

2017. márc. 15. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Világosítsd fel, hogy nincs köztetek semmi, nem is lesz és semmi köze hozzá, hogy mikor kivel találkozol és miért!

F

2017. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!