Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Így jó vagy hogy csináljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így jó vagy hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Az új suliba van egy srác aki az osztálytársamhoz szokott bejárni szünetekbe. Nagyon megtetszett, már egy párszor akadt össze a tekintetünk, volt hogy magyarázott a másik srácnak ahogy félrenézett pont rám nézett s lelassult a beszéde meg szerintem mikor visszafordult azt se tudta hogy miről beszélt. Ma meg vártam a barátnőm az egyik emelet bejáratánál s ott még voltak egy jó páran. Ő is ott volt, el akart menni s ahogy megfordult megint megnézett aztán végül visszahívták. Kiderült hogy ő is benne van a sulis tánccsoportba. Nagyon sok a lány és persze vannak nálam szebbek is tehátn nem is reménykedem hogy a párom lesz de szerintetek próbálkozzak? Vagyis ugy jó ha tovább szemezgetek vele meg próbákon úgy is párcserék szoktak lenni tehát biztos hogy hozzá is odakerülök. Aztán majd bejelöljem vagy mit csináljak?

15/L A fiú 16


2017. szept. 21. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Titkos jelzés. Az Apolló Mck 24/HQS műhold atmoparazitális légbütykentyűje,minden kilencvenhatvanhetedik rádnézésre,gamma tripod sugárzást lővell,ki,ezzel megsértve kína adóűgyeinek jóízlését.A Csaj egy kém. Én azt javaslom,végezd ki mielött átveszi a világuralmat.
2017. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szemzz vele de nagyon úgy tűnik hogy felkeltetted az érdeklődését.:D
2017. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Remélem :)))

Legalább észrevett, én még azon is csodálkozom XD

2017. szept. 21. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!