Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mit kene csinalnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kene csinalnom szerintetek? 15/L

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel most ugy nez ki hogy alakuloba van de nem akarom elkiabalni.

Mar eleg regota tetszik es errol tudott is de mindig csak addig irogatta hogy en is bejovok neki amig nem talalt maganak uj baratnot.

Tegnap viszont olyat irt hogy valamelyik nap latott a buszmegbe es akkor rajott hogy rosszul valasztott es hogy engem kellett volna...nem tudom mit higyjek vajon igazat mond vagy megint csak atver?

Bar az egyik haverja is mondta hogy adjak neki egy eselyt mert nagyon tetszem neki,de en nemtudtam mit mondjak erre aztan tegnap dumaltunk es nemakarom bemeselni magamnak de latszott rajta hogy tetszem neki csak nemtom hogy az igazat mondja-e



2017. szept. 23. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
hát ez negyon úgy hangzik, hogy a többi lány eltünt a képből és így már te is jó lennél neki...
2017. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!