Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom eléggé megváltozott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom eléggé megváltozott lehetséges h emiatt ki szeretek belőle?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint egy éve vagyunk együtt,10 hónapig minden a legnagyobb rendben volt kölcsönösen szerettük egymást.Egyszer csak azonban történ vele vmi és elkezdett befele fordulni.Rákérdeztem mi ez a változás nála és azt mondta h most tök másképp kezdett el gondolkozni meg h most minden zűr összejött neki.Megértettem ezt akkor(március) de ez a folyamat most is tart.Igazából nagyon szerencsés fiúnak mondanám mert nagyon kedves törődő családja van és semmiben nem szenved hiányt.El is mondtam neki h ne legyen rossz kedvű mert tényleg mindene megvan és én is mellette állok mindenben.De h ő túl racionalista és mindent másképp lát.És annyira megváltozott mert alapvetően egy romantikus pozitív fiú volt most meg negatív, nem tervez előre semmit,csomószor van rossz napja ,néha ír valami kedveset de annyi.Én meg nem ezt a fiút szerettem meg..meg még nagyon azt se értékli h mellette állok(pl:viszek neki mindig csokit,koncertjegyet vettem neki,tortát sütöttem).Szeretem még most is csak nem tudom meddig bírom még ezt a boldogtalanságot nála,meg h nem igazán becsül meg.Egy idő után ha folytatja ezt a viselkedést szerintetek ki szeretek belőle?
2017. jún. 14. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiszeretsz belőle és ez lesz a normális.

Ha egy kapcsolatot nem lehet megjavítani,ki kell lépni belőle,mert értelmét veszti az egész.

2017. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak bennem él a remény h majd visszaváltozik olyanra amilyen volt
2017. jún. 14. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg meg akarjatok oldani, akkor le kell ulnotok beszelni, maskepp nem lehet. A jo kapcsolat titka es alapja a kommunikacio, hidd el. Ha nem vagytok egymassal oszintek es ha o nem kepes elotted megnyilni es tisztazni ezt, akkor nem tudsz mit tenni...
2017. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!