Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy szedesse a szemöldökét?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőmet, minden egyes porcikáját, de ez engem nagyon zavar. 2 hónapja finoman megmondtam neki, hogy ha lehet szedesse. De ő megsértődött, és azt mondta, hogy ő is mondhatna nekem hasonló dolgokat, de nem mondja mert szeret. És nem szereti ha szemöldökéhez érnek, még saját maga sem érne hozzá. Valamilyen szinten igaza van, de én nem sértődnék meg, ha mondaná, hogy változtassak valamimen, mert én azon lennék, hogy minél jobban vonzóbb legyek számára.

Olyan válaszokat nem kérek, hogy hagyjam ott és keressek nekem való nőt, aki minden mindenben megfelel, mert olyan nincs.

Nagyon szeretem őt, de nem szeretném megbántani!


2017. szept. 29. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha ot nem zavarja teged se kellene. En is szedem (vagyis altalaban gyantazom) a szemoldokon es k***ara nem kellemes. Lehet h fel tole h fajbi fog,elbasszak,vagy csak nem akarja hetente szedegetni,szerintem ezzel nincs semmi vaj. 15/l
2017. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki te is a szemöldök szedés.... nem kellemes, én is utálom szedni hidd el

17/L

2017. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen tűrhető dolog a szemöldökszedés, sosem értettem aki rinyál miatta, semmiképp nem nevezhető fájdalmasnak. De emellett az az igazság, hogy a b.nődet tényleg vagy úgy kell elfogadni tudni ahogy ő is szereti magát, vagy sajnos be kell ismernek magadnak, hogy nem ő a tökéletes párod. Nekem sem tetszene, ha a barátom bármi ilyesmit kifogásolna rajtam. Szerintem az igazi szerelemben ilyen nincs.
2017. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Ne finomkodj, mondd meg neki kerekperec h nem tetszik a szemoldoke es szerinted elcsunyitja ot. Be fog sertodni aztan vagy kiszedeti vagy nem. Ha nem akkor annyit is er. Milyen baratno az aki nem akar tetszeni a baratjanak?
2017. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Azért a szemöldök szedés oké nem kellemes, de senki nem halt még bele.

Lehet sokan nem így gondoljátok, de mi van ha a kérdező csak jót akart a barátnőjének? Mert mondjuk ha csak egyszer kiszedné egy kicsit lehet neki is jobban tetszene. Nyilván ezt finoman kell közölni. Nem egy ilyenen múlik az, hogy kit szeretünk és kit nem, de én mondjuk van hogy a barátomét is kiszedem valamennyire. Lehet őt nem zavarja, viszont én sokkal helyesebbnek találom úgy ha nem akkora, hogy kb összeér... szerintem ebben nincs semmi. Ő is van, hogy őszintén megmondja, ha mondjuk (maradjunk a szemöldöknél) nem sikerült úgy kiszedni ahogyan akartam. De ebbe nincs semmi, nevetünk rajta, mivel én is látom hogy ez van. Szerintem bnőd kicsit túl reagálta, vagy te nem voltál elég tapintatos elsőre.

2017. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyenlőre nagyon tanácstalan vagyok, hiszen nagyon jó lenne ha szedetné a szemöldökét (ami szerintem nem egy rohadt nagy dolog, hiszen 10-ből 8 nő szedeti), de nem akarom megbántani, és nem szeretném, ha azt hinné, hogy ő most ronda. Mert egyáltalán nem az, csak ezt az egyet kéne változtatnia magán
2017. szept. 29. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!