Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudnátok tanácsot adni? Legyszi

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni? Legyszi

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akivel járok egy hete.Nagyon szeretem és ő is engem, csak az a helyzet, hogy anyukamék nem engedik meg hogy eljojjon hozzank hozzateszem teljesen jogosan mert azer eleg rovid ez a kapcsolat meg, de o folyamatosan el akar jonni hozzank.én azt szeretném ha pl elmennenk mindig setalni, kavezoba beulni, moziba menni, meg ilyeneket csinalni.De o ezt egy kicsit mashogy latja, mert folyton emlegeti az ittalvast meg h at szeretne jonni..Félek neki megmondani h anyumék nem engedik, és mar kifogást kifogásra halmozok..Tudom ez igy nem jo de az elozo baratom miutan kozoltem vele h lassitani szeretnék, nem irt es konkretan lesz*rt.és emiatt nagyon sokat sirtam, es a mostmani baratom mindig ott volt, es nagyon sokat segitett nekem.. csak ugyerzem koztunk a baratsag jobban mukodott..és kicsit ugy érzem h szeretem a volt baratomat,vagy nemtudom mi ez az erzes, aggodom érte, es akarmikor eltudok kezdeni sirni miatta..az meg h rairtam h szia mizu, es nem irt vissza az nagyon rossz érzés.igaz, en szakitottam anno vele,mert a mostani baratomtol megtudtam h o nem érzi annyira jonak a kapcsolatunkat, es kicsit azert is szakitottam vele mert a mostani baratom miatt is.De ezt látom mostmar h hiba volt... meg a mostani baratom nemtudom.. olyan fura mintha meg akarna csak fektetni vagy nemtudom.. amugy tipikus kigyurt minden csaj odaig van erte típus. meg multkor irja nekem h van nala gumi ha esetleg akarnank. Szoval nemtudom..En nem akarok lefekudni senkivel meg. Ja meg egyszeruen ugy erzem h azt szeretnem h boldog legyen a volt baratom,nem vagyok feltekeny a tobbi lanyra akik lehetseges baratnojeloltek, de azt akarom h boldog legyen. Miutan szakitottam vele par nappal utanna jottem ossza a mostani baratommal. Tudom nem szep doli, sot nagyon erkolcstelen de akkor meg ugy ereztem h a mostani az igazi.. de mostmar nemtudom
2017. okt. 5. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Szerintem szakíts a mostani barátoddal. Egyértelmű, hogy a volt barátodat szereted még. És kb az is egyértelmű, hogy a mostani barátod csak le akar veled feküdni. És ha olyat akar, amit te még nem, akkor nem figyelmes veled szemben. Nincs sok értelme együtt maradnotok.

2017. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakíts vele.
2017. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szar a pasi...
2017. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagy bennek, hogy kell neked barát? :'D
2017. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokaz:") am utolso mar nem nagyon xd😂😂
2017. okt. 5. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:

"olyan fura mintha meg akarna csak fektetni vagy nemtudom.."


Ratapintottal a lényegre :D

Tedd lapátra mielőbb :)

2017. okt. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet az lessz xd
2017. okt. 6. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!