Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lettem pont belé szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem pont belé szerelmes? 18L

Figyelt kérdés

A srác 22 éves és ma találkoztunk és fefeküdtünk. Már régebben is volt róla szó, hogy egyszer kipróbáljuk egymást, és akkor megbeszéltük, hogy csak testiség és semmi más. Ma viszont amikor elment, úgy éreztem, hogy máris hiányzik.

Érdekes módon még senkiben nem voltam szerelmes. Voltak már kapcsolataim, és szerettem a párjaimat, de azt nem mondanám, hogy igazán szerelmes lettem volna.

Miért pont egy olyan fiúba kellett beszeretnem, akibe nagyon nem kéne? Van rá esély, hogy ő is érez valamit? Hogyan lehetne vele közölni mindezt? Vagy várjam meg, amíg ő ír?



2016. dec. 9. 23:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Mert érzelmileg instabil vagy, és hülye is, ha így belemész egy szexkapcsolatba. Nem, ő nem érez irántad semmit, de ha ügyes voltál, még pár alkalomra jó leszel.

Puszi.

2016. dec. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%
szerelem nem létezik
2016. dec. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Mert ilyenek vagytok ti lányok, sosem az kell nektek aki bármit megtenne értetek, neeemmmm... nektek az kell aki nőfaló, figurás, és le se szar benneteket, vagy csak "arra" kelletek neki... a Nők a leg kevesebb logikus cselekvéssel rendelkező élőlények a földön.


Erre Te vagy az egyik élő példa!

2016. dec. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Amikor bele mentem, nem sejtettem, hogy ez lesz..

Nem mondanám, hogy nőfaló.. inkább csak egy átlagos fiú, és úgy alapból még csak nem is lenne az esetem. Szóval, most már tényleg nem értek semmit. Még magamat sem.:/

2016. dec. 10. 00:52
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

Ezért töritek Ti lányok össze azon érző fiúk szívét mert arra sem vagytok képesek hogy eldöntsétek, kitől mit szeretnétek. Csak játszadoztok, komolytalankodtok. Aztán ha egy fiú szívét összetöröd, majd utánna Ő is olyan lesz "mint a többi" akkor megintcsak mi vagyunk a szemét getzi alakok mert....


De Ti lányok? soha nem vagytok hibásak... Ti angyalok vagytok, mindíg... Mi meg a genetikai hulladékok akik nektek sosem képesek megfelelni, naponta legalább 10 féle képpen...

2016. dec. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Krukutyán Levente ***** válasza:
21%

Jó azért legyünk már objektívabbak, empatikusabbak. Ő se akarta ezt, ő se érti. Se a nők se a férfiak nem tudják irányítani az érzéseiket. Nőknek kicsit kaotikusabb, de nem ők akartak így születni, szóval ezért igazságtalan bántani.


Hát, hogy miért szerettél bele...hát a szerelem ilyen kaotikus néha. Ne keresd a miértjét. Fölösleges.


Lehet ő is érez valamit, nem kizárt. De erre ne apellálj.


Puhatolózd ki, hogy akar e komolyabb kapcsolatot. Ha nem, akkor "építsd le" és egyszerűen felejtsd el. Zárd le magadba. Tudom tipikus ronggyá használt duma, de tényleg működik a lezárás.


Hát hogy várd meg amíg ő ír...kicsit olyan tinis kérdés, de végülis igen várd meg. Az is többet jelent a semminél.

2016. dec. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

74%-os!


Te aztán tudsz! Te vagy az én emberem ,de komolyan.

2016. dec. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, utolsó.

Még annyit szeretnék hozzá fűzni, hogy én még egy férfivel sem játszadoztam, a volt párjaimmat tiszteltem és lehet, hogy nem voltam beléjük igazán szerelmes, de mindent megtettem értük és egyiknek se azért lett vége, mert én nem tudtam megbecsülni, hogy egy szerető férfi van mellettem.

2016. dec. 10. 01:16
 9/22 anonim ***** válasza:
15%
Nem hiszitek el hogy szerelem nem létezik?
2016. dec. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, nyilván nem te voltál a hibás abban, hogy vége lett bármelyik kapcsolatodnak. Nem is gondoltuk... Pffff. Amúgy meg feljjebb valaki leírta frankón. Döntés képtelenek vagytok. Rázza mindegyik, utána meg "jaj, én ezt nem értem" "nem ezt akartam" "most hagyjon mindenki" "nem kell most barát, sem komoly kapcsolat" " most jó így egyedül" (közben meg a facebook profiljára masztiznak..... www.szanalmas.hu Amúgy meg, attól mert hiányzik ez még nem szerelem. Mondjuk érdekes, hogy te az angyal (nak beállított) első talin égbe dobtad a lábaidat. Ja, tudom tudom, TE nem vagy olyan. Puszi
2016. dec. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!