Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor mi van? Mi lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Mi lesz jövőre szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit már három négy éve ismerek, egy helyen szoktunk télen üdülni mindig egy hetet. Három éve megcsókolt, tavaly nem taliztunk, de idén már komolyabb dolgok is voltak, kinyalt, meg leszoptam. Nem rokon, csak barát, viszont kezdek többet érezni iránta, és az a baj, hogy nagyon messze lakik, meg nem is szeret szerintem, csak alkalmilag vagyok neki fontos. Ez nagyon valószínű, hogy így van, mert megegyeztünk az elején, hogy semmi sem lesz, csak fizikailag. A családban sem tudja senki, hogy mi van velünk, viszont én kezdek nagyon sokat gondolni rá, és fel is izgulok miatta, ha elképzelem, hogy milyen lenne vele valami olyat csinálni. Szoktunk néha online együtt masztizni. Most szerintetek ez mi? Beleszerettem? Barátság extrákkal dolognak indult... 18/L

2017. aug. 21. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülye aki ilyenbe belemegy.
2017. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Megyek szarni.
2017. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem szerettél bele, csak nincs körülötted egy normális hapsi, akivel normális kapcsolatod lehetne és ezért olyan felé fordulsz sajnos, aki csak a pinát látja egy nőben.
2017. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretél bele 21/F
2017. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csaj kéne nekem is :) Hol van az az üdülő én is megyek .
2017. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez csak vonzódás, nem szerelem.
2017. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!