Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Másfél éves a kapcsolat. A baratom minden nap ellenőriz. Ha nem írok neki kiakad. Múltkor már azért veszekedett velem mert 5 percenként írok neki vissza. Hiába magyarázom neki hogy a családomra, a barátokra és magamra is kell idő, nem érti meg.

Ha tanulok az is baj, mert nem vele foglalkozok. Már alig van egy-két barátom mert mindegyiktől eltilt. Ha viccelek vele az is baj mert komolyan vesz mindent és megsértődik. Mérgében elmondja hogy neki ilyen meg olyan lány kell (akinek nagy a melle és a segge).



2017. okt. 9. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát,nekem úgy tűnik,hogy ő csak teher számodra. Ha a beszélgetés nem segít,akkor vagy elfogadod úgy ahogy van(hátha javul) vagy pedig szakítasz vele(vagy szünetet kérsz)
2017. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű, hogy mit is kéne tenned...
2017. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2. válaszoló kommentjét adom
2017. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hello hat dobd mert ez mar nem parkapcsolat. Meg csak nem is hasonlit ahhoz. Ha nekem ilyen ugymond partnerem lenne az tuti hogy csak siman leutnem, egy legyutovel, mint egy legyet.
2017. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hála istennek már megszabadultam tőle 😂
2018. jan. 7. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!