Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mihez kezdjek? Ti mit csinálná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt.Nagyon szeretem viszont nemreég megcsalt.Nagyon fájt de megtudtuk beszélni.Mist újra megcsalt.Azt mondja csak szórakozott és bem gondolta komolyan csak már nemtudja visszacsinálni.Én nem látom rajta h megbámta volna.Nagyon fáj , hogy ilyet tesz pedig elvileg szeret.Nem mutatja ki csak mondja ami egyre jobban kezd zavarni.Most próbáltam vele beszélni, hogy ha nem szeret inkább most mondja meg míg nem fáj annyira.De azt mondta h ez noncs igy.Teljesen összezavarodtam.

2017. okt. 9. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Az első megcsalás után is tipikus ostoba vagy, hogy vele maradtál, de hogy még mindig vele vagy, ahhoz végképp csak gratulálni tudok. Kúrogatja a pcsákat te meg még mindig mellette vagy. Szánlak téged őszintén. Ha ennyire ostoba vagy, akkor meg is érdemelsz egy ilyen szemétládát. Hasonló hasonlót vonz...
2017. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én màr a helyedben rég szètrugtan volna neki Ott a micsodáját.m. 15/f
2017. okt. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rég kidobtam volna
2017. okt. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Én a fejedben már az első megcsalásnál szakítottam volna.
2017. okt. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*helyedben
2017. okt. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké
2017. okt. 10. 08:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben összejönnék velem xD
2017. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
XD
2017. okt. 10. 13:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Kereszt apa lehetne már Csak ha velem járt volna 14/l
2017. okt. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igy van.

Utolsonak igaza van Az összes ilyet kikéne herélni vagy pö..énél fogva fel lógatni Valahova utána nem csalna meg Az tuti

2017. okt. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!