Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szemétség-e a szakítás bejelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség-e a szakítás bejelentésekor kárpótlásként pénzt adni?

Figyelt kérdés

Ő szeret, viszont én nem érzem magam jól mellette, ezért szakítani akarok.


Mivel az anyagi helyzete is nagyon rossz most, így úgy gondolom, hogy a bejelentéssel párhuzamosan egy kisebb köteg pénzt is adnék...


Adjak vagy ne adjak?


2017. okt. 14. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan lenni mintha le akarnad fizetni. Inkabb ne
2017. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézzük még "kedves" is akarsz lenni a magad módján,de ő ezt tutira annak venné,hogy te sajnálod vagy nem tudom.Ezzel a pénzes dologgal csak rosszat teszel
2017. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma este megtettem a dolgot (korábban is utaltam rá, hogy ez fog történni), természetesen ő a szokásos érzelmi zsarolós módszereivel próbált rávenni arra, hogy nekem milyen rossz is lesz majd, hogyha őt ott hagyom.

Meg folyton emlékeztetett, hogy milyen jól éreztük magunkat itt meg ott. Meg, hogy csak úgy ott akarom őt hagyni így 3 hónap után, mikor már végre kezdtem volna megszokni őt?

Az egész kapcsolat arról szólt, hogy ő irányítani akar engem. Neki semmi sem jó, csináljam ezt meg azt.


Tehát ilyen pszichopata manipulatív, hatalomvágyó hozzáállása van.


Kezdettől fogva tudom, hogy csak a pénzemet akarja kiszedni belőlem. Hiszen a társkeresőn, ahol megismerkedtünk ki volt írva, hogy programozó vagyok, és ő ebből tudhatta azok sok pénzt keresnek.


Valamint egész életében nem vitte semmire, dolgozni csak muszájból dolgozott, amikor már az éhhalál kerülgette, úgy tett mintha érdeklődne a fizika és a matematika iránt, viszont látszott rajta, hogy halvány lila gőze sincs a témáról, mert akkora hülyeségeket mondott néha, hogy az már fájt.


Felbecsültem az általa adott ajándékok értékét. Az együtt eltöltött időt pedig 1000ft/óra értékben számoltam el.

100 ezret hagytam ott az ajtaja előtt.


Remélem olcsón megúsztam...

2017. okt. 15. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez irtó sutyó dolog volt.


ÉN visszavinném a pénzt és feldugnám a seggedbe, mert nem egy utolsó kva vagyok, akit lefizethetsz.

2017. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!