Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én vagyok féltékeny? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy Kristóf György kérdése:

Én vagyok féltékeny? Vagy kiben van a hiba?

Figyelt kérdés

Barátnőm az elmult pár napban nem igazán keresett engem, ha én nem keresem nem is beszéltünk volna valoszinüleg. Viszont van egy osztálytársam akit az elmult hétvége elötti héten ismert meg és azota neki ö ir mindig valamint tölem elvagy köszön közben vele (osztálytársammal) meg utána órákig beszélget. A sráccal már beszéltem és állitolag ö nem akar tőle semmit.

Szerintetek jogosan vagyok féltékeny? Mit tehetnék ennek javitása érdekében?

17F



2017. okt. 16. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is féltékeny lennék, ha velem egyáltalán nem foglalkozik, mással meg egyfolytában.

Miért nem hívod el valahova, hogy kettesben legyetek. Tök jó idő volt/van, egy csomó programot lehetett volna csinálni hétvégén.

2017. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jogos.A barátnőd más fiúval taktál, alig vesz téged figyelembe..Na má hogy jogos.. Ha én nekem lenne csajom, és szinte mindig én írok neki, keresem őt, ő pedig alig törőd velem, hanem más farkakkal beszélne akkor énis jogosan lennék féltékeny is, és szomorú is.
2017. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jogosan vagy feltekeny. Kerdezd meg a baratnodet hogy veled csak jatszik? Vagy mit akar? Mehogy mar meg a kapcsolatotokba is kuzdened kelljen erte (gondolom az mar meg volt elotte) ilyenkor mar csak megkell tartani. En biztos nem csinalnek ilyet a baratommal

16/L

2017. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!