Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Hogyan mondjam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet nagyon nagy hülyeséget csináltam! Már egy ideje együtt vagyunk a párommal és nagyon szeretjük egymást! Viszont történt valami ami miatt talán az egész kapcsolatom tönkre mehet! Egyik nagyon jó barátomnak szulinapja volt és csináltak egy bulit amire én is mentem de mivel a barátnőm lebetegedett ő nem tudott menni és csak egyedül voltam! Az este úgy alakult hogy már kicsit sok volt bennem az alkohol! Ott volt az a srác is akinek én nagyon tetszek és hat valahogy közel kerültünk egymáshoz és elkezdtünk beszélgetni! Na innen káo volt az egész és ezt is csak mesélték nekem hogy a srác lesmárolt! Mivel világomról nem tudtam olyan részeg voltam ezért nem saját akaratombol tettem! Na mindegy szóval az egyik lány aki elmesélte mi történt azt is mondta hogy egy időre eltűntem és amikor megtalált a mosdóban voltam a sarccal aki már majdnem levette rolam a ruhákat smarolas közbe! Én nagyon szégyellem magam emiatt és nem tudom hogyan is mondhatnám el a barátomnak! Nagyon szeretem ezért hazudni nem fogok neki viszont nagyon felek attól hogy szét mennénk!

2017. okt. 16. 16:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ha a csaj először rúgott be (sokat ivott) és "állítólag" megcsalás volt (nincs bizonyíték..mondani akármit lehet) akkor szerimtem jár még egy esély.Ha viszont megint valami hasonlót fog produkálni,akkor vége kész ennyi meg egy bambi...Nincs több esély...
2017. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én vagyok olyan jó hogy adnák egy másik esélyt ami egyben az utolsó is..de több nincs..én ilyen vagyok..Megtudok bocsátani..(a gyilkosoknak nem) de az ilyen szerelmi alkoholos ügyekben...Nem baj hogy ti nem tudjátok azt a tényt elfogadni..Mindenki máshogy gondolkozik, mindenkinek más lesz a véleménye..ez az én véleményem..Senkit sem kérek hogy értsen meg..Innen adódóan Senki se egyforma...Emnyit erről a téma levan zárva.
2017. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%

Csóri kérdező mindent kapott, csak választ nem.


Mit tégy? Mondd el.

Hogyan mondd el? Nyugodtan, négy szem közt. VÁllald a felelősséget, mert az alkohol nem kifogás.

Ha megcsalni volt bátorságod, akkor elmondani se légy nyuszi.

2017. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!