Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok azokról az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik "háremet" tartanak?

Figyelt kérdés
Van pár ismerősöm, akik az ilyen menő fiú és minden lány őt akarja fiú. Vettem észre, hogy ezek hetente cserélik barátnőjüket, minden hétvégén 1-2 egy éjszakás kalandban részesülnek (nyaranta heti többször is), és egyszerre több lányt fűznek, mobilon egyszerre 4-5-el cseveg, hogy mennyire imádja, majd iskolában például lányról lányra jár ölelkezni és csókolózni/tapizni. Oké, tudnak élni, de nem gondolják ők ezt gusztustalannak. És akkor meglepődik az ember, hogy sok a lány, kevés a fiú, de mégis valamiért több a magányos fiú ezek miatt és egyre kevesebb a rendes lány, mert ez fordítva is igaz, hogy egy folyosón hagyja, hogy 10 ember is megölelje és elcsábítja a fejét a fiúnak, de igazából csak játszadozik vele, és friendzoneolja. Ezt leginkább a 14-18 évesekig figyeltem meg. Nem hisztiből írom, mert nekem 18 évesen eddig egyszer nem volt barátnőm, és szűz vagyok hanem mert már kicsit zavaró tud lenni és olyanoknak, akik nem csajfalók és kicsit rondábbak, esélyük nincs. Mindkét nemről kíváncsi vagyok véleményetekre. Titeket is zavarnak, vagy esetleg ti is ilyenek vagytok, ez a jó élet?

2017. okt. 16. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
18 évesen volt már barátnőm és szűz sem vagyok,de hidd el sokan vagyunk akiket ugyan így zavar.A legrosszabb,hogy a csajokat akikkel ezt csinálják nem is érdekli őket,persze utána meg jön,hogy minden pasi ugyan olyan szemét p*cs.Aztán mennek a másik pali után....szomorú amit csinálnak :D
2017. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, engem is idegesít, mikor a csaj simán hagyja hogy fogdossák, és utána meg semmi sincs..egyszerűen kedvem sincs összejönni vele.
2017. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy az ilyen emberek figyelem és szeretet hiányosak. Csak a külvilágnak akarnak megfeleni, fel sem fogják a mélyebb dolgokat. Annyira rettegnak a magánytól, félenk mi történne ha szembe találnák magukat önmagukkal. Valószínűleg ezt látták otthon fiatalon. Nem azt mondom, hogy sajnálni kell őket, mert én sem ezt teszem, csak ha erre gondolok elszomorodom, ugyanakkor szerencsésnek érzem magam, hogy más vagyok.

A másik amit írtál, hogy ha valaki kicsit rondább már nincs esélye... igen, ha magadba temetkezve ülsz a gép előtt valóban kicsi az esélye, hogy egy lány be fog kopogtatni hozzád. Esély mindig van, a kérdés csak hogy él-e vele az ember. Nem kell kondiba járnod, meg hű de menőnek lenned, sok olyan fiú barátom/ismerősöm van aki nem egy mai modell de imádom a humorukat, a jellemüket és összességükben őket magukat. Mindegyiknek van barátnője. Sőt, az én eddigi barátomnak se volt az a tipikus nagymenő, még nagy hangja se volt, mégis jól meg voltunk. Azokra a lányokra koncentrálj akik értékelik azt aki vagy, ne azokra akik nem. :)

2017. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok vele ezeknél a lányoknál, hogy látom hogy 5 perc alatt 8 ember megölelte, )úgy mint ha már régóta szerelmesek lennének) "csak sima barát" alapon, meg ezekből 4 megpuszilta, van amelyik szájra és akkor még mennyi lehet osztályon vagy évfolyamon kívül...
2017. okt. 16. 19:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Bárcsak lenne olyan lány. Régebben voltam nagy számítógépes de azóta leszoktam róla, társasági életet próbálok élni, de egyszerűen nem találok semmilyen lányt akihez kölcsönösen kötődünk, vagy egyáltalán, aki normálisabb.
2017. okt. 16. 20:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el...lassan a gép előtt ha csak yt-t nézel sokkal több szociális életed lesz :D
2017. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!