Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon hiányzik, és emiatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik, és emiatt szomorú vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Táckapcsolatban vagyunk. Szombatonként szoktunk találkozni. Néha vasárnap is. Attól is félek hogy elveszítem, vele szeretnék lenni életem végéig. Igen tudom hogy most balf***nak néztek hogy ki ez a szerencsétlen aki igy gondolja. De annyira félek tényleg hogy elveszítem, és annyira hiányzik. De többet nem tudunk eggyütt lenni. És depressziós is vagyok mellé. Fogalmam sincs hogy mit tegyek.

2017. okt. 17. 16:05
 1/4 A kérdező kommentje:

*távkapcsolatban

Negatív gondolatokat nem kérek, igy is kivagyok.

2017. okt. 17. 16:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Mekkora az a táv?
2017. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit, ti legalább tudtok hétvégenként találkozni.


Mi távkapcsolatban háromhetente értünk csak rá, de fél év után össze is költöztünk, mert rájöttünk, az úgy nem élet.

2017. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hétköznap skype, üzenet, küldjetek fotókat. Csináljatok özös playlistet. Kérd ez az egyik pólóját. Vagy adjatok egymásnak valami plüsst, pulcsit, akármit. Fújjátok be a parfümötökkel mielőtt odaadjátok. Küldjetek levelet, papíron, kézzel írva, postán. Jó újraolvasni. Legyen rutin - minden este 11-től csak egymásé vagytok. Töltsétek tartalmas programokkal a hétvégéket, nézzetek filmet, menjetek moziba, színházba, kiállításra, koncertre, étterembe, ami érdekel. Ne csak otthon feküdjetek. Tegyetek mindketten aktívan a kapcsolatért.

És örüljetek a fejeteknek hogy hetente találkoztok, én augusztus 27 óta, vagyis 54 napja nem láttam a páromat.

19L

2017. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!