Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hiányzik valami az életemből?

Hiányzik valami az életemből?

Figyelt kérdés
Mindig egyanazok a szurke hetkoznapok, hazamegyek tanulok alszok felkelek suli... Nem lakok a testvéremmel nem latom soha se apat se a tesom. A legjobb baratnom atment egy masik suliba vele is alig talalkozom. Hianyzik valami az eletembol. Nem vagyok boldog, nem talalom a celt amiert van elni. Segitsetek! 13/L tudom hogy mindenki azt mondja majd hogy ennyi idosen mit akarok tanuljak meg ilyenek es tudom, tanulok de nem vagyok boldog. Hianyoznak az igaz baratok, elmenni valahova egy barattal kikapcsolodni egy kicsit, család, cél. Koszi minden ertelmes valaszt!

2016. szept. 22. 18:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok hibaert siettem!
2016. szept. 22. 18:04
 2/5 anonim válasza:
Az osztályodban nincsenek barátaid, akikkel esetleg ki tudnál mozdulni egy kicsit?
2016. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van egy baratnom de nem az az igazi akivel egyezik a stilusunk stb. szival nem olyan "legjobb barat" szeruseg.... olyan rossz hogy nincs célom sem. Ma volt az az élő adás a fogyatekkal elokrol amit megneztunk az iskolaban es latom hogy meg egy olyan ember is boldogabb nalam es megvalositotta a celjat akinek nincs keze se laba. Es olyan jo ember...
2016. szept. 22. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Sportolj :)

Menj el edzésre 1 hónapra (lehetőleg ne a sulidba)

2016. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A sport tényleg jót tett imádom a táncot (járok is egy heten 2x):)

Most így egy évvel később megváltozott az életem és sokkal jobb, és ezt Shawn Mendesnek köszönhetem. Hulye tini rajongónak túnnék de el nem tudjátok képzelni mennyit jelent nekem hogy létezik es mennyit segitett😊❤

2017. júl. 1. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!