Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy állok ennél a csajnál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állok ennél a csajnál?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk mindketten, de ő már szakmai gyakorlaton van, így kevesebbet találkozunk.


Mikor még sulis volt, olyan nagyon sokat nem beszéltünk, mindig csak köszöntünk egymásnak a suliban, a liftben bárhol és szinte csak sulis dolgokról beszéltünk, semmi magánjellegű.


Néha megkínált cigivel, dumálgattunk, de akkor is a szakdolgozatról meg a szakmai gyakorlatról.


Aranyos lány, jóarc de akkor pasija is volt szóval mégúgysem tekintettem rá nőként, ám azóta szakítottak és ha jól tudom, most épp senkije sincs.


Hónapok óta nem láttuk egymást már, de mikor elkezdte a gyaksziját, ráírtam hogy megy, mit csinál és a beszélgetés valahogy magánéleti témákba kezdett torkollni.


Akkor tudtam meg, hogy éppen szakítottak a barátjával és maga alatt van így hát beszélgettem vele egy lelkizőset.


Azóta írogatja, hogy én egy baromi jóképű és vonzó srác vagyok, aki emellett intelligens és különleges személlyel rendelkezik és nincs elszállva saját magától. Azt is beszéltük, hogyha kapcsolatban lennénk nyírbálnánk egymást de én nem gondolom így mert nem vagyok az a vitatkozó típus.


Küldözget képeket magáról néha szelfiket, néha pedig kihívóbbakat. Felvettem én is a versenyt, így hát én is küldözgettem fotókat és amikor legelőször egy kihívóbbat küldtem, kiakadt, hogy hát ezt mégis hogyan képzeltem bár messengeren keresztül lehet viccelt azt nem tudom.


Lebeszéltük, hogy egyszer jön egy bulira majd abba a városba ahol tanulunk és mivel koleszos vagyok és a szobatársam nem lesz benn, felajánlottam neki, hogy aludhat nála. Nem ellenkezett egy kicsit sem.


Én magam sem tudom mit is szeretnék tőle, kicsit nehezen tudnék rá úgy nézni, de másik oldalról pedig nagyon jól esik a kis egómnak amilyen viszonyban vagyunk.


Szerintetek mi itt a helyzet?


21F 22L



2017. okt. 23. 10:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Aludhat nálam*
2017. okt. 23. 11:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hajts rá és aludjon nálad. Ha jól megy a dolog, akkor egy kellemes éjszakátok lesz. Vagy nem tudom, hogy nektek mi a tervetek egymással, beszélgetés másnap reggelig, sima összebújós alvás, vagy egy kicsivel több? F/22
2017. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi konkrét terv nincsen de én benne tudnék lenni bármiben igazság szerint. Részéről nem tudom hogy van ez és miként vélekedik, de vhogy nem akarok rákérdezni direkt módon az esetleges kínos pillanatok elkerülése végett.
2017. okt. 23. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Találtál egy könnyűvérű lányt.
2017. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
le kell vele feküdni, ahog ynézem ez igen esélyes
2017. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy hagyd, hadd alakuljon magától a dolog, legfeljebb ha egymás mellett ültök az ágyon, flörtölsz, bókolsz neki, akkor közelíts hozzá, ha zavarba jön, vagy engedi, vagy ha ő is közelebb húzódik hozzád, akkor nyert ügyed van. Csak mindig úgy apránként meg lassan tedd meg a közelében ezeket a lépéseket.
2017. okt. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, apafej, ez így nagyon nyögvenyelős. Döntsd el, hogy akarsz tőle valamit, vagy sem. Ha igen, keresd meg a tökeidet, és viselkedj hozzájuk méltóan, ha meg nem, akkor tutujgasd tovább a bránert.

Ha csak egósimogatásra jó, megette a fene.

2017. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!