Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy szerezhetném meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném meg?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves múltam lassan 16 leszek. Lány vagyok. Első évemet járom az új középsuliba ahol igen nagy népszerűségnek örvendhetek, barátok és fiúk szempontjábol is. Már az első héten szemeztem egy tőlem 1-2evvel idősebb fiúval. Végül is kinyomoztattam h tetszek e neki. A válasz az volt h igen. Így vettem a bátorságot és rá írtam Facebookon. Ez volt nagyjából 2hete. Azóta nagyon sok mindenről beszéltünk picit átmentünk abba is h mi lenne ha együtt lennénk. Aztán 5napja hirtelen jött az h ő meg nem akar kapcsolatot lehet h ezt elsiettuk h már ilyen gyorsan haladunk stb. Emellett tudni kell azt is h van most egy kapcsolatom de nagyon rossz. Amit neki is elmondtam meg is akarom szakítani ami jó úton halad. Tehát nem ez gátolja. Viszont mióta írta h ő most szabad akár lenni azóta csomót flörtöltunk. Tipikusan ilyen iskola menő pasija néven fut. Tehát nála nagy dolog ha azt mondja h nagyon szépek a szemeid. Tanácstalan vagyok. Nagyon tetszik nekem ez a fiú.

2017. okt. 23. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

"Lány vagyok. Első évemet járom az új középsuliba ahol igen nagy népszerűségnek örvendhetek, barátok és fiúk szempontjábol is."

Én erre nem lennék ilyen büszke. Mire elvégzed a középsulit, rajtad annyian át fognak menni ezzel a hozzáállással, hogy két kezed kevés lesz hozzá

2017. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű megszerezni szerintem egy férfit. Menj bele a flörtökbe, majd szexeljetek, attól a tied lesz. Bár a te korodban még ezt nem érdemes elkezdeni.
2017. okt. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!