Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire etikátlan az ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire etikátlan az ha egy 16 éves fiú jár egy alig 20 éves fiúval?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon!
2017. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mármint az, hogy fiú fiúval, vagy a korkülönbség? Mert attól, hogy ez sokak számára elítélendő akár külön-külön véve is, szerintem ha valami lehet etikátlan, az a két fél közti agresszivitás és társai. És tudom, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel, és ha kérdező, te lennél a 20 vagy a 16 éves srác helyében, akkor sok kitartást, erőt, és önszeretetet és önelfogadást kívánok Neked a továbbiakhoz! ;) <3


16/l

2017. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek semmi köze az etikához, szóval semennyire... Mindenesetre, ha te vagy az egyik, akkor minden jót kívánok nektek! :)

18/F

2017. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan, mint a "minuszszor minusz az plusz", két "elcseszett" dolog kombinációja nem lesz jó :)
2017. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

A fiú-fiúval nem érzem hogy gond lenne, nehéz lesz a sok homofób le sem írom micsoda ellen, de ketten meg tudjátok oldani, ne foglalkozzatok vele.

A 16-20-ból lehet konfliktus, mert máshol tartotok az életetekbn, az egyik még bőven gimnazista, a másik már egyetemen vagy dolgozik, de kommunikációval és szeretettel ezt is lehet kezelni.

Sok boldogságot!

2017. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet itt homofóbozni de akkor se normális amit csináltok!
2017. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális az, amit a társadalom elfogad, így amíg ilyen selejt homofóbiásokkal vagyunk tele, valóban nem lesz az.
2017. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!