Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ugye az ilyen csak mindenkit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye az ilyen csak mindenkit kihasznál?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátnőm, s annak volt egy barátja.

Az van, hogy rengeteg hír, pletyka járt erről a fiúról, hogy mindenkinek össze-vissza írogat minden félét. S ezt azért hiszem el, mert nekem is írogatott! De nem csak simán, hanem már kínosakat is, hogy tetszem neki,stb, pedig ahogy mondtam, az egyik jó barátnőm volt pont a barátnője. Ezt mind elmeséltem neki és két napja szakítottak. Még aznap miután szakítottak, a fiú rám írt és hogy szerelmes belém és hogy járjunk stb.

Természetesen visszautasítottam mivel mindenki tényleg ennyire rosszakat mesélt róla muszáj volt! A barátnőmet is teljesen kihasználta. Na még egy tiszta beképzelt típus, erről már ne is beszéljek...

De olyanok terjedtek róla hogy lányokat fenyegetett meg hogy mesztelen képeket küldjön magáról...

Amúgy a fiú 15, a barátnőm pedig 16 éves mint én...



2017. okt. 23. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen az ilyen csak kihasznál majd eldob. Az ilyenek miatt nincs a magamfajta fiúnak önbizalma.
2017. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy használja ki a lányokat.

Írj rá, és mondd el neki hogy járnál vele, úgysem lesz bajod belőle, nyugi.

De előtte csináld meg neki a pucér képeid, mert kérni fogja, csak szólok előre. (Ő rajta múlik mire használja fel, ki tudja, lehet szétküldözgeti, stb. de mindegy, ne foglalkozz vele, biztos jó pasi, szóval járj vele.)

2017. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es azért nincs önbizalmad mert sose magad hanem másokat okolsz, csak a kifogást keresed ahelyett hogy a valós gondjaid felismernéd és tennél ellene, ehelyett inkább kifogásokat állítasz magad elé és kényelmesen hátredőlsz mint aki jól végezte dolgát, hogy én biza önbizalomyhiányos vagyok és máááár csak azért sem megyek oda xy-hoz mert úgyse kellenék neki.... süket duma, egy nem süket embertől ._. hanyagold az ilyet szerintem, csak van aki tetszik neked most, fogjad magad és tipegj oda a magassarkúdban hamupipőke vagy sajnáltasd tovább magad a kastélyban rabszolgaként és várd a szőkeherceget aki már rég mással van mert te a Z mennyiségű fal között elvesztél!!!!!!!!!! Amúgy ennyit testek a kérdéshez hozzá: Mi a fas*.... a mai embereket komolyan nem tanították meg ismerkedni vagy én jöttem ki valami kibas***t konzervdobozból hogy ennyire más nekem minden :o Kérdező hagyd a srácot, akinél hiányzok a megfelelő kezdeményezés és a kellőmértékű udvarlás az csak kihasználni akar majd, habár van aki direkt azért udvarol hogy kihasználjon, szóval aki kiakar igazán használni az úgyis kihasznál majd :D Ez a srác is kiakar csak ő gyökér és nem ért ehhez láthatóan.

18f

2017. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Te vagy az antifaces?
2017. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es nem lehetek antifaces, mert az többes szám :D

Amúgy nem vagyok tagja, habár a tagok munkásságát már 13 éves korom óta követem, szóval eléggé szeretem őket + a filmekért is odavagyok és véleményeket is írok csak úgy filmekről magamnak hogy megmaradjon és fejlesszem a kritikám :D ééééééééésss a szociális dolgokat is igen csak kedvelem, de nem nem vagyok sajnos antiface :/ csak egy srác bőbeszédü beszélőkével, uhh ha sokat beszélsz az plusz pont kb minden lánynál legalább nem unják magukat halálra, főleg akkor éred el a kívánt eredményt ha olyan témáról hablatyolsz nekik amit még szeretnek is :D

2017. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak azt adja amit megérdemelsz
2017. okt. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kis tahót aki lányokat fenyeget szivesen bevinnék egy sikátorba egy kis gyepálásra
2017. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!