Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha ki nem...

Mit csináljak ha ki nem állhatom a beképzelt húgomat?

Figyelt kérdés
So én 14 éves vagyok húgom 12. Arra nincsenek szép szavak hogy ő milyen. Nem elég hogy brutál beképzelt(ha nincsen iskolában akkor éltalában a tükör előtt ül, és azt nézi hogy milyen szép, közben nem az) ha a környezetemben van egyfolytában azt hajtogatja h o milyen szep es milyen menő, milyen híres(ja persze mert a követőid 93%at instan csaltad.). Ha anyám ottvan akkor meg nem szólal, mert anyámtól fél. Ha viszont ő nincs ott (elég sokszor) akkor kezdi elöröl az egeszet hogy en milyen lusta és ronda vagyok (nala nem rondabb amugy) milyen dagadt vagyok o meg milyen vekony (amugy súly-magassag aranyban kb ugyannanyik vagyunk en max 3 kgal tobb) en milyen gaz vagyok.... en ezt turom mert mar beletorodtem, kb azon a szinten vagyok h nem erdekel nekem egy 10 eves köcsögduda ne dumaljon. De az a baj h ha ezeket en mondom ra vagy barmi rosszat teszek vele (akar megutom, akar azt mondom h csunya) o ilyen hirtelen haragu, felkapja a hozza legkozelebb allo dolgot ( legyen az hajkefe cipo papucs czipzaras pulcsi vagy barmi, de meg telefon is) hozzamvagja , es pl ha a hajkefet a fejemhez vagja vagy a kulccsomot akkor az elegge faj. oke en mondjuk (az esetek 10%ban elkezdek sirni) akkor felhivom anyukankat aki ot leszidja de aztan a tesom meg elkezd mindenfele hazugsagokat allitgatni h en megvertem meg mindenet szetdobaltam meg stb es aztan o is elkezd sirni mire en leszek leszidva h en kezdtem en provokaltam. De most az verte ki a bisztositekot h elkezd bogni egyik delutan h az en szobam sokkal nagyobb (ami igaz is mert a 3xosa az ovenek) aztan anyam bejon es elkezd engem leszidni h miert nem engedem be h itt tornasszon, mert itt szeretne (mert amugy a nappaliba nincsen 2x ekkora hely neki) aztan mondja h ha bejon akkor ne szoljak hozza ne kuldjem ki mondom oke. ( es egyebkent meg ha en akar egy labujjhegyemet is beteszem a szobajaba akkor mar visit h nem hagyom békén.) szóval nem kuldom ki ha bejon nem szolok hozza, oké. MAJD EZUTÁN Még aznap este bejon a szobamba ittvan kb 2-3 percig, de nem tornaszik hanem LEMERI A SZOBAMAT (anyam ezt nem latta) megkerdezem h mit csinal, mosolyog egyet es azt mondja h csak megnezett valamit. Jó, EGY 3 PERC MÚLVA HALLOM HOGY MEGINT ELKEZD BŐGNI, MERT H AZ O SZOBAJA MILYEN KICSI ES H AZ ENYEM NEKI PONT JÓ LENNE, MERT CSAK ABBAN TUD TORNASZNI. HAT Lehidalok!!!!!!! most mar csak remenykedhetek h anyam nem mondja azt h akkor szobat cserelunk. Lécci segitsetek, és bocsi h hosszura sikerült a szoveg, de mar teli vagyok vele!!! Tudok még valamit tenni vagy inkabb 16 evesen koltozzek el nagyimhoz valaki mashoz? (ugy olvastam h az a minimum korhatar)

2017. máj. 29. 22:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerelj be egy webkamerát a szobába, és közöld vele, hogy bármit is hazudik ezután, bizonyítékod lesz az ellenkezőjére.
2017. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csinálnám is ha anyámat érdekelné. De anyám szarik bele h mit csinál velem, neki csak az a fontos h a pasija boldog legyen, és hogy higyje azt h mi jó tesók vagyunk :((((
2017. máj. 29. 22:56
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Édesbogarak😍 hidd el pár év múlva legjobb barátnők lesztek csak két év van köztetek ez később megse fogjátok érezni.

Amúgy neharagudj hogy ezt mondom de anyud a hibás mert a hugod elvan kapatva kicsit ha megfegyelmezné akkor lehet helyre tenné az agyát. Beszélgess anyuddal de ne olyankor amikor hugod felidegesít hanem amikor nyugodtak vagytok nincs dráma és mond el neki őszintén nem hisztizve hogy hogy viselkedik a hugod és kérd meg hogy szóljon rá nevelje meg.

2017. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Ja hogy szarik rá anyud?! Akkor neveld meg te. Csapjál neki oda nehogy már ő irányítson. Miért hagyod magad? Vágd földhöz.
2017. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sosem voltunk és sosem leszünk édes testvérek. Nagyanyám mondta h amikor kicsik voltunk anyam mar akkor is tojt a fejunkre akarhanyszor teptuk meg egymast, és igen nem kicsit hanem nagyon el van kapatva. Én anyámmal meg ezerszer beszeltem mar 4szemkozt mindig mondja h jo oke igen blabla bla aztan meg szahrik bele mindenbe es elfelejti az igeretet
2017. máj. 29. 23:04
 6/18 A kérdező kommentje:
hidd el egyszer 2x odacsaptam neki de akkor minden kezdodik elorol
2017. máj. 29. 23:05
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Kuld el a francba, en egyszer a sajat hugommal csinaltam ezt, nem segitettem neki semmiben( egy ket nagyobb pacban sem reagaltam, nem is cseszegegtem csak hidegen hagytam), ha hozzam szolt jeleztem hogy ne merjen beszelni hozzam mert o az utolso alak akivel beszelnwk. Mindenki foglalklzzon a sajat barataival es napkozben is ha beszelni akart vagy egy ujabb hulyeseggel jott, otthagytam. Hidd el gyorsan kikeszult. De ez egy durva megoldas. Valoszinuleg maganyos a hugod, es figyelemre vagyik azert viselkedik igy. Ha megerted a kis lelket es mashogy kommunikalsz vele, eszebe sem fog jutni hogy cseszegessen.
2017. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk en leszrnám h mit mond. Kis taknyos nehogy mar engem iranyitson. Ha nekem lenne egy 12 eves hugom ugy felpofoznam hogy a nyalan csuszna. Igaz hogy en 21 vagyok, ha fiatalabb lennek, mint te, akkor kerulnem es nem szolnek hozza. Minimum zarnam az ajtot.
2017. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Itt a szüleitek a legdurvábban hibásak. Először ott cseszték el, hogy egyáltalán gyereket vállaltak. Mert ez nem gyereknevelés, amit ők csinálnak. Összehoztak két beképzelt, ostoba, hisztériás, önimádó, egoista, önző, irigy kislányt, 10 évesen már a kezetekbe nyomták az okostelefont, a tabletet meg a laptopot, saját szobát, szép ruhákat, stb., csak legyetek csöndben.

Egy 12 éves mi a f**t keres az instán? Egy gyerek miért mutogatja magát emberek százainak? Emiatt kéne aggódnod, hogy ez normális e, nem amiatt, hogy neked kevesebb a követőd...

Két testvér egymásnak esik és szó szerint gyűlöli egymást, mert annyira féltékenyek és irigyek a másik dolgaira. Szerinted ez normális?

Neked sem kéne még a neten lógnod meg a külsőddel foglalkoznod, nemhogy a kis taknyos húgodnak.

Nagyon elcseszett egy család vagytok, rajtatok már az sem fog segíteni, ha külön költöztök egymástól, akkor se lesz már több eszetek.

De ha esetleg te még szeretnél valamit elérni az életben, akkor először is TANULJ. Sz**rd le az instát meg a húgodat, tanulj. Ha kisebb szobát kapsz, akkor is. Tegyél egy jó érettségit, aztán menj főiskolára vagy egyetemre. 16 évesen pedig kezdj diákmunkázni. Ha ügyes vagy, tanulsz, dolgozol, és nem a húgoddal hisztizel, akkor neked 25 éves korodra már saját lakásod, autód, pénzed, mindened meglesz, ő pedig majd eladhatja a testét a követőinek, hogy ne haljon éhen. Majd akkor megmutathatod neki. De ahhoz tenned kell, nem leállni vele vitatkozni.

Éld szépen a saját életed, ne is foglalkozz vele. Ha elkezd pampogni neked, dugd be szépen a fülest és ülj le a szobádba zenét hallgatni.

Ha meg nagyon nem bír magával, nyugodtan csapd szájba. Épp eléggé elkényeztették a majom szüleitek, nem kell, hogy te is mindent megengedj neki. Te vagy a nagyobb.

2017. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Nekem saját szobám se volt, rinyagépek vagytok, jó dolgotokban nem tudjátok, hogy mit csináljatok kb.
2017. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!