Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tévő legyek? Mi legyek?...

Mi tévő legyek? Mi legyek? Hogy oldjam meg a problémámat?

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves fiú vagyok, és nem érzem ,hogy bármi jelentőset alkottam volna eddigi életem során. Nincs életcélom, nincs olyan dolog, amit igazán szeretek (versíráson, filmezésen, zenehallgatáson kívül), nincs hobbim( nem vagyok túl kitartó), szűz vagyok, élőszóban egy értelmes mondatot is nagyon nehezen sikerül összeraknom. Nincsenek igaz barátaim, csak emberek, akik ki-be mászkálnak az életembe-ből, nincs ember aki igazan ismerne, és én se ismerem magamat, sőt, azt hiszem félek önmagam megismerésetől. A hiba ott lehet, hogy én tinédzser fejjel eldöntöttem, hogy én ugyan nem foglalok állást egyik témában sem, és mindig megpróbálok objektív lenni, mert abból nem lehet bajom, nem vethetnek meg érte. És sajnos ez sikerült is a legtöbb kérdésben. Tulajdonképpen közhelypuffogtatás lett a vége. Total antiszoc vagyok. Mikor 19 évesen, enyhén depressziósan befejeztem a középsulit, és okj-s képzésre mentem, és csak akkor döbbentem rá, hogy mekkora hülyeséget követtem el. A legtöbb dolog, amit egy tininek át kéne élnie, kimaradt az életemből. Addigra már pánikbetegségem is lett. Benne ragadtam a megszokasaim és a gondolataim végtelen ciklusába, amiből nem nagyon tudok kitörni mind a mai napig. Ismerőseim szerint elég bizarr és logikátlan viselkedésmintakat mutatok. Voltam pszichiátereknél is, de mindegyik csak gyógyszert írt fel, amiktől csak rosszabbodott a helyzet, a pszihológus meg azt mondta, hogy rendbehoz, ha van 250000ft-om kognitiv képesség fejlesztő tréningre, de nincs.

Kérdés: Hogyan juthatok ki a saját börtönömből?



2012. nov. 18. 01:46
 1/1 anonim ***** válasza:
2012. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!