Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ellaposodott? Hogyan lobbanjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott? Hogyan lobbanjon fel újra az a bizonyos tűz?

Figyelt kérdés

A baratommal fél éve vagyok együtt és nagyon szeretem!

Tudni kell, hogy a kapcsolatunk elején volt egy-két nehezség viszont ezeket a nehézségeket megbeszeltük és túl léptünk rajtuk! Nagyon komolyak vagyunk a korunkhoz képest így nem egy éjszakás kalandra vagy pár évre tervezzük hanem sokáig. Család, gyerekek tudjátok..🙂 Viszont másfél héttel ezelőtt nem tudtunk talalkozni két hétig azt leszámítva, hogy bejött értem az iskolába és hazavitt a barátjával akivel egyebként én is jóban vagyok (egy suliba járunk). És egyik nap leírta, hogy ez így nem jó, nem érzi jól magát a kapcsolatban és azt hiszi ez már nem szerelem hanem csak szeretet! Oka anyukám volt mert lénylegében ő tett annak érdekében, hogy mi ne találkozzunk és kifogássokkal magyarázta amiből neki hát mondjuk ki ne kerülgessük a forró kását elege lett!- és azt gondolom jogosan!

Mondtam neki találkozzunk és beszéljük meg, ki is tűztük az időpontott viszont nem tudott végül eljönni és késő este mondta, hogy nem is fogunk! Mondom okés, én besokkaltam és mondtam nem érdekel akkor majd én elmegyek hozzád és megbeszéljük mert ez nem jó, hogy nem tudom mit miért! (Úgy tényleg, hogy mi ennyire drasztikus, hogy semmi megoldást nem lát)

Így is lett, másnap összeszedtem magam és elmentem hozzájuk! Nagyon ideges voltam, hogy mi lesz ha lemegyek ugyanis előtte a telefon chat beszélgetéseinknél elég fagyos volt a hangulat. Odaértem, bementem, leöltöztem, bementünk a szobájába és magához húzott, megölelt és megcsokólt majd az ágyon magára húzott! És ez volt egész délutan, szerelmeskedtünk, összebujtunk és szájjal kényeztettük egymást. Amiért lementem, hogy megbeszéljünk háát nem lett belőle semmi vagyis én kérdezgettem és mondta, hogy hagyjuk ne rontsuk el vele a hangulatott mondtam, hogy rendben! (Gondoltam átértékelődött benne egy-két dolog benne mert a szemem előtt volt amiket leirtam neki és stb.) Az nap hazahozott úgy váltunk el, hogy azt mondta szeretlek-puszi-szia csókokkal bélyegezve természetesen! Boldogan eltellik 2-3 nap és tegnap leírta, hogy nem érzi a tüzet kettőnk között! Akkor leírtam neki egy-két dolgot! Írta, hogy nem tud mit mondani rá majd mondtam neki nem baj, majd megbeszéljük és mondta, hogy okés! Az nap este szeretlekkel és szivecskékkel köszöntünk el este! Ma reggel-délelőtt minden rendben és beszélgetünk cuki témához érve írom neki, hogy nagyon szeretlek szivecske ő erre, hogy meg mindig nem érti a tűzet.. Ment edzeni mondtam, hogy majd írjon ha tud és keress rendesen, mint régen! Figyelmes szóval figyel rám érdeklődő! És szeret is csak nem mutatja ki azthiszem legalábbis chaten már észrevehető személyesen ugyanolyan, mint régen!


Mit tegyek? Hogyan hozzam/hozzuk helyre a kapcsolatúnkat?


17-18 évesek vagyunk



2017. nov. 1. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valami történt vele amiről nem tudsz. Vagy az is megeshet, hogy valaki más lépett be az életébe. Ha elég jól ismered csak látod rajta, hogy van e valami ami nincsen rendben. Másrészt meg lehet hogy megunta ezt a kapcsolatot. Nem tudom, de lehet hogy az jót tenne, ha valamivel meglepnéd őt, ez segíthet. Csinálj valami szokatlant, ami előtte kedves lenne.

Remélem újra előjön majd a tűz :)

2017. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondoltam, hogy van egy másik lány az életében de nincs! Kérdeztem tőle bár tudtam, hogy sose csalna meg!


És igazából nem látok rajta semmi furcsát vagy szokatlant!


Édesanyukámmal megbeszéltük a dolgokat ugyhogy egyenes az út előttünk de mégsem.. szóval eléggé bevagyok parázva😔😔


Milyen jellegű meglepi?

2017. nov. 1. 20:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Még fontos lehet, hogy azért nem akart találkozni mert tudta úgyis kibékülünk!🙁
2017. nov. 1. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Meglepi: elviszed vacsizni, vagy veszel neki valamit vagy készítel valamit
2017. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező én azt javaslom, menjetek el együtt kirándúlni, érezzétek jól magatokat, akár korcsolyázni úgyis itt a tél, vagy egy erdőbe. Értékelni fogja. 16/F ha valami tanács kell írj privátba.
2017. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
61%
Tényleg 18 évesek vagytok? Azthittem a fogalmazásból hogy 12...Ki is mondta gyakorlatilag, hogy nem szeret. Akkor most mi a francot akarsz? Én már rég otthagytam volna, de te neem, még le is fekszel vele. Gratulálok. Egyébként ebben a korban lehet hinni bármit, én is azt gondoltam az elso barátomrol hogy jaajj majd ő lesz a férjem, stb stb. Nyilván nem így lett. Van persze erre jó példa is, vannak akik tényleg egyutt maradnak, de ez nálatok kizárva. Fél éve vagytok egyutt, máris a csávód un téged. Fél év...semmi.Pontozz le nyugodtan, tudom hogy úgysem tetszik a válaszom, de majd meg fogod látni. Szenvedhetsz vele, de hidd el, nem éri meg. Én is voltam ebben a helyzetben, csúnya vége lett.
2017. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
bocsi de fél év után ellaposodott... vajon meddig élhet egy ilyen kapcsolat???? gondolkozz el....
2017. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!