Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért félek a kapcsolatoktól?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a kapcsolatoktól? 16/L

Figyelt kérdés
Barátaimmal nagyon szeretek lógni,bulizni járni,stb.. szóval azt sem mondom,h zárkozott vagyok. De ha egy fiúról van szó aki tetszik,akkor tényleg én nagyon küzdök érte és ha elérünk a kapcsolathoz,h akkor járjunk,valamiért mindig megtántorodok. Most nagyon régóta bejött nekem egy srác,és pár napja össze is jöttünk,de félek,h milyen lesz, (volt már 2 barátom,de mind2 rövid ideig tartott,ugyanezek az okok miatt,és szakítottam velük),félek ,h elrontok valamit,vagy,h kiszeretek belőle,mert ilyenkor mindig ez van és nem vagyok képes egy normális kapcsolatra. Ez miért van?

2017. nov. 3. 10:00
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ez normális egy ilyenkorú lánynál mint te és főleg most vagy kamasz.Ne félj bele menni egy kapcsolatban ezért.Magától minden megoldódik megláttod.
2017. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert a kapcsolatok fontosak, és van bennük kockázat is, és szeretnéd jól csinálni, és nem ártani másoknak, és nem sérülni. De pont ezek a kockázatok teszik izgalmassá, értékessé is a kapcsolatokat. Mint átmenni a kifeszített kötélen: leeshetünk, de ha átérünk, akkor az csodálatos. :-)
2017. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló volt, de nincs kapcsolatom, hamarosan lehet lessz. De leírom, hogy gondolkoztam régen, pl 1 éve. 1 éve, úgy voltam, hogy ha lett volna akkor valakim, akkor még azon izgultam volna, hogy mit is fogunk együtt csinálni. De mostanra, már biztos cél elérése lett. Ezzel azt akarom mondani, hogy a helyzetet adódóan lessz mindig valami, amit közösen csinálhatok vele. 16/F Írj privátot, ott is tudok segíteni/tanácsot adni.
2017. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Veluris: lesz
2017. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is. Annyi különbséggel, hogy nekem nincs szociális életem (vagyis nem járok el sehová sem iskolán kívül.) Független vagyok és nehezemre esik ezt feladnom. 17 éves vagyok és nem tudom elképzelni az életemet párkapcsolatban. Herótom van az emberektől, sokáig egy embert sem tűrők el magam mellett legyen szó fiúról vagy lányról. Hozzá vagyok szokva az én nyugis életemhez, egy párkapcsolat teljesen felborítaná az én egyensúlyomat mind érzelmileg, mind beosztásilag és mivel számomra fontos a jövőm/karrierem és jövőre érettségizek ezért nem akarok egy ekkora nyűgöt a nyakamra akasztani.

17/L

2017. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hááát csajok, akkor csak annyit tudok írni nektek, hogy akkor szeressétek magatokat és maradjatok egyedül :D Most erre mi mást lehet mondani... Döntsd el, hogy akarod-e, hogy szeretve legyél és akarsz-e szeretni. Ennyi. Ne pedig így félig belemész egy kapcsolatba és megbántasz csomó embert, mert te nem tudod eldönteni mit akarsz.
2017. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!