Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Eddig nem aggódtam és stressze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nem aggódtam és stresszeltem emiatt, de viszont mostanság nagyon agyalok ezeken. Mit gondoltok magáról a problémáimról? És mit gondoltok mit jelent érzelmileg megcsalni valakit?

Figyelt kérdés

Ez majd egy éve volt,de most bánt: Volt egy fiú aki rám írt,hogy mi újság meg ilyenek és utána 1-2 hétig írt néha nap.

Jó volt vele beszélni, jól nézett ki de csak ennyi. És így jó volt vele beszélni.

Nem hoztam szóba a barátom csak azért mert jót beszélgettem vele és jót tett a hiúságomnak úgy mond, de viszont, ha

flörtölt volna velem vagy találkozni akart volna vagy ,ha kérdezi ,hogy van-e barátom akkor elmondtam volna mert

letagadni nem akartam a barátom csak amég nem volt muszáj nem akartam elmondani. Ez nagy baj? Sose írtam rá és sose

gondoltam többet rá mint a barátomra és nem is kötődtem hozzá érzelmileg csak jól esett a hiúságomnak, szerintetek

akkor nem csaltam úgymond meg a barátom?

Ha változtathatnék rajta nem így tettem volna, de idáig ezt nem gondoltam problémának.

Én tényleg sose csalnám meg a barátom mert nagyon szeretem és nem akarom elveszteni és sose

gondoltam azt, hogy ez esetleg baj lenne vagy valami. Olyan rosszul érzem magam most, de eddig nem

voltam emiatt rosszul.

Most már, ha ilyen helyzetbe kerülnék nem így csinálnám, de sajnos a múltat nem tudom megváltoztatni ettől én

sose éreztem akkor rosszul magam mert tudtam, hogy nem csaltam meg a barátom (nem is tettem volna) se fizikailag,

se érzelmileg.

Hallottam erről az érzelmi megcsalásról és nem tudom mikor van olyan. Én nem gondolom , hogy ilyen lett volna. Ha a barátommal voltam akkor se jutott más eszembe. De ezen eddig sose aggódtam, sose jutott ez eszembe, hogy de jó lenne ,ha megint írna. Ha most írna akkor tuti valamelyik témában felhoznám a barátom mert rájöttem, hogy ha a barátommal akarok lenni és tőle mg nem akarok semmit akkor ezt nem kell így csinálni.


2017. nov. 9. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromság!

Nem csaltad meg ,semmilyen módon.

Az érzelmi megcsalás azt jelenti hogy van barátod de közbe megtetszik neked valaki más ,beleesel ,esetleg szerelmes leszel többet gondolsz a harmadikra és olyanojat fantáziálsz róla amit nem kéne. De gyakorlatban nem történik megcsalás. Na ezt jelenti az érzelmi megcsalás. Hozzátenném hogy az ember nem tudja irányítani az érzelmeit ezért én ezt spec hülyeségnek tartom.

Amúgy meg ezek alapján simán elmondhattad volna a barátodnak.

2017. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak azt gondoltam, hogy utána nem írna többet, de rájöttem, hogy ez is hülyeség és örülök, hogy nem ír mert nekem nem számít csak a barátom.
2017. nov. 9. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!