Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú haverom akivel nagyon jóba vagyok már régóta. Valamelyik nap feljött, hogy talán több is lehetne, mint barátság. Én azthittem, hogy ő is így van vele. De aztán elkezdtek barátnőmmel beszélgetni én meg féltékeny lettem tudom gyerekes de na ez van. Ez ugye nem tetszett neki. Meg bocsánatot kértem meg minden kibékültünk. Ma ráírtam és nem válaszol. Meg barátnőm elküldte,hogy neki meg azt írta,hogy csak barátok vagyunk és kész. Teljesen összezavart. És most nem értem hogy mit akar egyáltalán tőlem. :/

2017. nov. 13. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen körülmények között jött fel, hogy lehetne köztetek több is? Te hoztad fel? (Gondolom igen.)

Esélyes, hogy a barátnőddel akar összejönni. De ugyanakkor az is meglehet, hogy feléd is nyitott lenne ilyen szempontból, viszont nem ismeri fel azt, hogy te többet akarnál, és ezért inkább azt mondta a bnődnek, hogy "csak barátok vagytok", hogy azt gondolja, ő az egyedüli, aki tetszik neki.

2017. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először is nem én hoztam fel. Másodszor tisztáztuk a dolgokat megbeszéltük. És most már tudom hogy nem érdekli a barátnőm. Régebben össze vesztek valamin és a kedvemért békült ki vele. És biztos sok volt a megbeszélni valójuk. De mondta hogy nem érdekli úgy barátnőm. Köszönöm a választ :)
2017. nov. 13. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval akkor most... lesz köztetek több, mint barátság? :D
2017. nov. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen
2017. nov. 14. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!