Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » En 15, o 20. Szerintetek ez jo?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En 15, o 20. Szerintetek ez jo?

Figyelt kérdés
En 15 eves lany vagyok a baratom 20 eves.tobb mint egy eve vagyunk egyutt es a baratom azota var ram,mert tudja h en meg nem szeretnek szexelni de kozben o nagyon vagyok ra..csomoszor mondja h mar mennyire szeretne es en erzem szarul magam h en ezt nem adhatom meg neki.de o tudom h sosem eroltetne es akarmeddig varna ram.szerintetek mit kene tennem,mikor fekudjek le vele hogy halaljam meg ezt?vagy ez egyaltalan nagy dolognak szamit h ennyit var ram?
2017. nov. 19. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed magad késznek a szexre, akkor nem kell csinálnod. A barátod meg jól teszi hogy vár. A szexet nem lehet erőltetni. De viszont ha másra készen állsz(pl. kézzel kielégíteni) akkor azt megcsinálhatod neki, hogy ne legyen olyan kellemetlen számára. De ha még erre sem állsz készen, akkor ezt sem kell erőltetni! Való igaz, hogy nagy közetetek a korkülönbség, ami miatt nem olyan egyszerű a kapcsolatotok. Hidd el, én is ezen megyek at. De ha szeret, akkor meg fog várni, és nem fog kényszeríteni semmire. Meg amúgy simán megmondhatod neki, hogy te még nem állsz rá készen, és ha neki ez nem tetszik, menjen a p*csaba.
2017. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem jó én 178 vagyok és vannak nálam magasabbak én nekem ez pont jó de még 2 centi jó lenne több nem mert utálom a magas embereket a legnagyobb bokszólok alacsonyak és a pitbull is alacsony kutyus mégis megöli a nagy Bethoven bernáthegyieket ennyit erről
2017. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"vagy ez egyaltalan nagy dolognak szamit h ennyit var ram?"

15 éves vagy. Azzal hogy ilyen fiatal csajjal jár elvállalja azt is hogy nem szexből fogtok állni. Nem nagy dolog.

Olyan mintha én egy újszülött lót megvárnék míg felnő és utána lovagolnék rajta. Nem nagy dolog hogy megvártam míg felnő, mert ezt vállaltam be.


Az ilyen fiatal csaj és idős pasi kapcsolatoknál mindig egy kanos fiút látok akit a kortársai lekoptattak, ezért kiscsajoknál próbálkozik akiknek elég ha pasi idős, majd azt látom hogy kihasználják a csajt és a pasi lelép, miközben a csaj azt hitte hogy full komoly.

Csapassátok, át kell esni a csalódásokon.

2017. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szep dolog tole, hogy var rad, mert azert egy 20 evesnek tobb igenye van szex teren, mint egy kis tinilanynak.

Akkor fekudj le vele, amikor erzed, hogy bizol benne, kesobb nem bannad meg, ha esetleg szakitanatok. Nincs erre ido kiszabva, van akinek eleg 2 honap, van akinek 2 ev is kell.

Ha siettetne a dolgot es te nem akarnad, akkor szakits vele mindenkepp!

2017. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!