Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Megbíznátok egy ilyen fiúban?

Figyelt kérdés

Lassan két éve, hogy van egy barátom. 17 éves tizenegyedikes gimnazista lány vagyok. Amikor elkezdtem beszélni a fiúval, aki most már a barátom, akkor kilencedikes voltam. Tulajdonéképpen én mindig is úgy voltam vele, hogy nem akarok még gimiben barátot, mivel elég erős gimnáziumba járok és a tanulásra akarok koncentrálni. Nem ez lényeg, de végül a sors úgy hozta, hogy összejöttünk. Amikor az ismerkedés fázisában voltunk, már akkor sokszor mondta nekem, hogy össze akar velem jönni. Mindannak ellenére, hogy én rengetegszer tisztáztam neki, hogy elég éretlen vagyok még, és nagyon nehéz eset vagyok. Ezt tényleg sokszor elmondtam neki. Már kilencedikben bírtam én is, de nem akartam,hogy csalódnia kelljen a jövőben. Szóval azóta szűk két év etelt, sok minden kiderült róla, és nagyon sokat veszekszünk. Például kiderült, hogy akkor amikor ismerkedtünk, és nagyon hajtott értem, rengeteg más lánnyal is ezt csinálta, ami nekem nagyon rosszul esik. Egy szóval mindenkivel össze akart jönni. Nem rég regisztrált egy szexpartner kereső oldalra, instagramon női nemi szervekről is kapott képet valami lánytól, és elkezdett egy tök idegennel csajjal beszélni. Mondván,hogy a tanulás miatt nem tudok rá kellő időt szánni. Ilyen dolgok miatt nagyon sokat veszekszünk. Nem mondta el nekem egyiket se e, véletlenül derültek ki. Amikor tudja, hogy elrontott valamit újra és újra küzd értem, de nem látom már sok értelmét az egésznek. Mert amikor kibékülünk elkezd velem bunkó lenni. Beleszól olyan dolgokba, amibe nem kéne. Például ne menjek fel Messengerre stb.. Vagy újra összetöri valamivel a szívem. Hozzáteszem, én természetem se könnyű, ami miatt szintén veszekedések vannak, de ezt ugye mondtam neki anno.

Az én nagyon nagy bűnöm, hogy idén nyáron a barátnőm áthívott, hogy a nehéz tanév után végre kieresszem a fáradt gőzt. Két-három pohár alkohol lement a torkomon. Amitől nagyon kicsit becsiccsentettem, de csak annyira, hogy úgy énekeltem és táncoltam, mint akinek nincs ki a négy kereke, egyébként minden dologra emlékeztem. Soha nem voltam egy szórakozó helyen sem, és soha nem ittam se előtte se azóta. És ezt a barátom megbocsájthatatlan bűnnek találja.

Egyébként sok mindenben segít és támogat, mindenben számíthatok rá, de egyáltalán nem bízok meg benne, így nem látom sok értelmét a kapcsolatunknak.


2017. nov. 19. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tipp: Kérd meg a barátodat, hogy írja le a saját nézőpontját ide kommentbe (hogy lássuk az érme mind a két oldalát) aztán majd ha tisztáztuk az eltéréseket akkor kapsz rendes ötleteket, hogy mit tegyél.


Különben ez alapján mindenki azt fogja mondani, hogy hagyd el (de szerintem minden érmének 2 oldala van).

2017. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én se bocsájtanám meg.

Szemeteltél is fogadok.

2017. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Nembiznék meg egy ilyen fiuban mert még sosem bíztam egyetlen fiuban sem meg lányban sem mert mind tucat pucsitós vagy divatrokker vagy divatmeleg vagy divatsvájcinéger és én Amúgyis hetero vagyok úgyhogy a lányokat szeretem vagyis szeretném ha nem lenne mind tucat sznéker cipőbe meg akit d-nak a suli vécébe.
2017. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3-as király vagy XD

Vagy épp sound-on pakkkkolj**ák őket a szabad ég alatt.

2017. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Én lennék az akit leírt ide a barátnőm!

Alátámasztom, hogy ezek a dolgok és érvek amit ide írt ez mind igazak rám!De!

Azért pár dolgot azért elfelejtett leírni ide nektek!

Na tehát akkor ő egy nagyon féltékeny típus ezzel semmi problémám nincs és ezt el is fogadtam de nem is ez a lényeg!

Éleg sok dolog van amit itt nem említett meg nektek azok pedig a következők:

1.Tavaly minden nap elmentem reggelente elé és suli után is tepertem a sulijához, hogy még akkor is együtt lehessünk és ez mind tök jó volt! De idén sajnos másik iskolába kell járnom igazából a tavalyinak a társiskolája na mindegy, de elismerem mostanság nem mindig tudom elkisérni őt és menni érte de leszögezem amikor tudok megyek! Tavaly sokat beszélgettünk a szünetekben még akkor is ha tanulnia kellett de most sajnos már erre sincs ideje! Sokszor felhozom neki, hogy lassan a barátnője elveszi tőlem őt erre ő kiakad és ordibál meg minden csunyát mond nekem! Elfelejtem ezeket mert nagyon szeretem őt de azt nem tudom elviselni, hogy bocsánatot kb egyszer se tudott kérni vagy csak nagyon ritkán! Ezért néha felmegy bennem a pumpa de már csak későn kapok sajnos észbe, hogy megbántottam ilyenkor rögtön küzdök, hogy valahogyan felvidíthassam őt!

2.Nagyon sok titkot elmond nekem és kéri, hogy ne mondjam el senkinek amit meg is teszek neki mert ő a legfontosabb számomra és mindent amibe csak szüksége van megakarok neki teremteni! Kezdetben igaz nem bocsájtottam meg neki, hogy ivott mert hazudott nekem azt mondta nem iszik és ezt is csak akkor mondta el amikor már mérges voltam rá úgyhogy van egy ket dolog amit ezzel a szöveggel kiegészítenék! Nem sok de van! Egyet amit nem tudtam megbocsájtani neki még a mai napig az az, hogy egy idegen fiúval aki ott volt a barátnőjének valami gyökér barátja szóba elegyedett vele és elmondta a kapcsolatunkat neki mert azt hiszi, hogy ezzel ő jót tett! Lehet magába igen de nekem szarul esett én ilyet még nem tettem! És ezt is elwg későn mondta el nekem!

3.A szexoldalkeresős dolog amit írt igaz de regisztráción kívűl más nem történt és itt is elismerem az osztálytársaim hülyesége és az én hülyeségem is benne van a dologban de ezt is nagyon sokszor leírtam neki, hogy sajnálom!

4. Igen a sok tanulás mellett felmentem az anotalk.hu nevű oldalra és beszéltem emberekkel fiú lány vegyes és volt egy lány akivel így elbeszelgettem és megadtam neki a számom és ő rámírt de ezt mind titokban mert nem akartam veszekedést de különösebben nem mentem a bőröm hülyeséget csináltam vállaltam a következményeit elviseltem az ordibálását, ütögetését és tepertem érte mert nélküle én nem bírnék élni mert nagyon szeretem ŐT! Erre viszont ugyanúgy visszakaptam azt ami jár, hogy ő is felment erre így lettünk kvittek!

Egyszer nagyon bekattantam mert ő valamiért durcás kedvébe volt probáltam felvidítani nem tudtam de a barátnőjének(ez egy régebbi)a hülyeségén tudott röhögni itt fogtam magam és elrohantam dühöngve DE elmentem elé virággál és kibékültünk!

Így végezetűl lehet engem bunkó embernek tartani mindennek elhordani de egyet tudok, hogy szeretem még akkor is ha ilyen és akkor is ha ordibál velem mindenhogyan! Bár nehezen tudom elfogadni lehet a hülyeségeim miatt van ez de se puszit se ölelést nem tud adni és úgy köszön mintha a haverja lennék de nem az vagyok!

Tudom, hogy egy időre elvesztettem a becsületét de mindig is teperni fogok azért, hogy újra bízon bennem!

Én ennyit szerettem volna leírni nekem mindegy minek néztek engem de szeretem őt mindennél jobban!

2017. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Még annyit szeretnék hozzáfűzni az előző írásomhoz igaz sokat mondom neki néha parancsolgatok neki, hogy tanuljon ha elakarja érni a célját és ne messengeren lógjon stb... én ilyenkor az ő szándékát nézem nem a sajátomat erre ő kiakad! :( Igaz bunkó szoktam lenni néha de csak azért mert ő is az velem!
2017. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Mind a ketten annyira gyökerek vagytok...
2017. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok


A Lánynak:


-Azért hajtott akkoriban más lányokra is mert elutasítottad. Mit gondoltál, egy kamasz fiú majd érted fog böjtölni? Törődj bele és felejtsd el.


Mind a kettőtöknek (te jó ég.......)


-Nekem úgy jött le, hogy a szexpartner keresős dolog csak egy haveri hülyeség volt, amolyan poén szóval azt javaslom elfelejteni. Te srác... ez most egy megcsalási kísérlet volt? O.o Ha igen akkor örülj, hogy nem dobott ki a csajod.... Ha nem akkor mi volt ez? Pláne, hogy titkoltad


na és te Lány O_O , remélem rosszul olvastam el (20x), hogy vagy hogy csak képletesen értette a barátod de ugye nem ütötted meg :O?????


Fiú: Mi az, hogy a csaj vissza adta? Ő is megpróbált megcsalni? Vagy meg is tette? Vagy hogyan adott vissza ilyesmit????


" Amikor tudja, hogy elrontott valamit újra és újra küzd értem, de nem látom már sok értelmét az egésznek. Mert amikor kibékülünk elkezd velem bunkó lenni. Beleszól olyan dolgokba, amibe nem kéne. Például ne menjek fel Messengerre stb.. Vagy újra összetöri valamivel a szívem. Hozzáteszem, én természetem se könnyű, ami miatt szintén veszekedések vannak, de ezt ugye mondtam neki anno. "


Lány: Nem látod értelmét? Akarsz még valamit ettől az egésztől akkor?

Az egy dolog, hogy mondtad neki Anno hogy nehéz eset vagy de a párod kedvéért javaslom próbáld meg moderálni magadat (tényleg nem sértésből írom de úgy tudok a legtöbbet segíteni, ha őszintén írok le mindent)


Fiú: Mi az, hogy bunkó vagy (Hogyan Mivel)?

Ne szólj bele a dolgaiba, foglalkozz a sajátoddal, vagy készülj fel hogy veszekedés lesz (Mi éri meg jobban?).

Össze töröd valamivel a szívét? Mármint újabb csajozási/megcsalási kísérletekkel vagy csak megbántod?

Nem vágom mi bajod azzal, hogy egyszer ivott O.O (!?), mi rossz van abban? Amúgy is lassan már el fogja kezdeni komolyabban, szóval jobb ha bele törődsz, és csatlakozol.


Hmmmmm a srác azt írja, hogy elhanyagolod őt a barátnőid javára.... nem úgy volt, hogy a tanulás most a mindened?

A veszekedéseitekkor nem vagyok ott de javaslom, hogy néha próbálj meg bocsánatot kérni te is

És te Srác pedig legyél ott fejben, nem vagy egy agyatlan állat, hogy HÚÚÚ most ideges vagyok és akkor beindulok és akkor hú hú hú hú húúúúúú össze vissza locsogok.... Nem, legyél értelmes ember, és szerintem ne teperj érte örökké, busz és nő után nem futunk!


Az idegen fiú kapcsán azt javaslom, hogy engedd el, vagy dühöngj örökké, esetleg szakíts ha olyan r.hadt fontos


Kettőtöknek:

Mind a ketten vissza az agarakkal -> TILOS: bunkónak lenni, megütni a másikat, megcsalni a másikat (vagy arra kísérletet tenni), dirigálni a másiknak


Engedjétek el a múltbeli sérelmeiteket, foglalkozzatok egymással többet, figyeljetek rá hogyha kényes témánál vagytok akkor ne vesszetek össze mint két buta bika (habár lehet hogy titeket pont ez éltet), és legfőbbképpen döntsétek el, hogy mit akartok a másiktól vagy hogy akartok-e egyáltalán valamit (mondjuk ez a kérdés jobban neked szól Lányom :)


Remélem tudtam segíteni, ha nem volt elég részletes (csak fél-egy órát gépeltem xd), vagy kell még Help akkor írjatok rám és próbálok segíteni.

Sok boldogságot :D

2017. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük a hosszú választ. ✌🏼 Még utólag annyit hozzáfűznék, hogy az elhanyagolás a barátnőim javára annyit jelent, hogy suliba nem a telefonomat nyomom egész nap, hanem velük dumcsizok
2017. nov. 20. 21:05
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ezerrel tanulok, hogy az álmomat megvalósítsam.
2017. nov. 20. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!