Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vagyok képtelen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok képtelen egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, jól nézek ki, van önbizalmam, szerintem értelmes vagyok, már elég sok lánnyal kavartam (de ez inkább csak testi kapcsolat volt mindig is), egy kapcsolat féleségem volt egy hónapig de az sem az igazi. És most is egy lány teljesen oda van értem, össze akar velem jönni, de most teljesen elvesztettem az érdeklődésemet iránta pedig aranyos lány és szép is. Mi a baj velem? Akarok kapcsolatot de közben, amikor lehetne akkor meg mégsem tudok bele menni :S

2017. nov. 23. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert gyerek vagy még fejben. Majd felnősz és akkor jön magától.
2017. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nalam is nagyjabol igy van😁
2017. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell az ilyet erőltetni. Ha nem alakul ki magától, hagyd a fenébe. Nem kötelező :D

A mai csajok már nem nagyon engedik a fiúkat udvarolni, sajnos érthető, ha könnyebben elvesztik az érdeklődést.

Én is sokszor voltam így a srácokkal, mit kezdjen az ember, ha nem megy. Semmit.. Hát ez van! Végülis még kialakulhat, ha jobban megismeritek egymást, nem tudhatod. De ne szenvedj! :D

2017. nov. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!