Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek lehet szakítás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet szakítás után barátkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki bejön, és azon gondolkoztam hogy összejöhetnék vele. Azonban a gond az hogy egy jó társaságban ismertem meg és ezt nem akarom elrontani egy esetleges szakítással.

2017. nov. 25. 08:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én 15f, ő 15l.
2017. nov. 25. 08:55
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát ha úgy szakítotok, hogy nem összeveszve, akkor talán.


Nekem sikerült ez.


Egyetemi szaktársam volt a csaj, és mivel úgyis találkoznánk heti 3x, így lehetetlen egymást elkerülni, szóval abban maradtunk, hogy köszönünk egymásnak, ha kell vmi suli témában akkor segítünk egymásnak.


Aztán ebből az lett, hogy tök jó haverok maradtunk.


Kicsit féltékeny volt kb 3 hónapig, mert azóta összejöttem egy másik csajjal a szakról, akit ő is ismer.


Illetve korábban is volt egy ilyen, nem utáltuk egymást, csak nem illettünk össze és kész, így maradtunk barátok, és végülis működik.


20F

2017. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogy lehet valakivel úgymond "szépen"(veszekedés nélkül) szakítani...nekem azért lenne fontos mivel az osztályommal nem illünk össze, azonban az ő osztálya nagyon szimpatikus és sokat lógunk eggyütt.
2017. nov. 25. 10:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Két évig voltunk együtt. Barátok voltunk azelőtt is, most is rendszeresen beszélünk, írunk,telefonálunk, amikor csak tudunk összefutunk, bár ő már más városban lakik.
2017. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2017. nov. 25. 11:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Közösen megbeszéltük, hogy mindketten felnőttünk, már nem ugyanazt keressük az életben, illetve más városban folytatjuk a tanulmányainkat is, szóval ez a legjobb döntés. Kicsit nehéz volt elszakadni, mert kötödtünk nagyon egymáshoz, néha még bennünk voltak a régi szokásos csak barátokhoz már nem illő gesztusok, párszor lefeküdtünk a szakítás után is, de most már van új párkapcsolata, meg nekem is alakul valami, szóval már betartjuk a határokat.
2017. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szóval az nem ciki ha szakítás után is felkeresem az osztályát barátkozás céljából
2017. nov. 25. 11:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de helyzetfüggő.
2017. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2017. nov. 25. 11:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Startolj rá, ha tetsziok, ne törődj semmivel, kövesd a szíved szavát; lehet, hogy álmaid hölgyét szalasztod el! Az a baj, hogy az emberek túlgondolnak mindent, és nem mernek már sok esetben az ösztöneikre, belső sugallataikra hagyatkozni! Amúgy ez nem feltétlenül jó tanács, csak megfontolandó az talán lehet mindenképp. Nekem, amikor befelé figyeltem, az eddig mindig bejött.
2017. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!