Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek anyukámnak karácson...

Mit vegyek anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Már minden családtagomnak meg van hogy mit vegyek karácsonyra, de anyukámnak még semmit sem találtam és kifogytam az ötletekből.

Légyszíves, tudnátok segíteni?!?!?

Minden ajándékötlet jöhet!



2017. nov. 29. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én fadobozt adok, amiben 50 db tea filter van. Kb 3500 ft volt szállítással együtt, és nagyon szépek. :) Ha gondolod, priviben küldök linket.
2017. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret olvasni, akkor pl egy jó könyvet, ha imádja az édességet, akkor valamilyen finom, különleges bonbont, kozmetikai szerek amiket használ, persze attól is függ, hogy mennyid van rá.
2017. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fater mit vesz neki?
2017. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Unikornispata ***** válasza:
Sparban van 3x15 darabos teafilter szép csomagban,üvegből készült szórófejes maci alakú mézkiöntővel.Tökre szeretem :) Ez 1500 Ft meg veszel mellé egy könyvet/sál+sapka szettet/valami praktikus és cuki háztartási kelléket. Ma láttam mézis spatulát :)
2017. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Virágzó tea

[link]

2017. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2017. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!!!

Ezek nagyon jó ötletek :)

2017. nov. 30. 07:48
 8/8 anonim válasza:

En anyukamnak 1 ezust nyaklancot veszek ebben az evben.

Sokszor kapott mar konyvet, uj kototut es horgolotut. (Ha anyukad szeret kotni, horgolni, akkor az is jo otlet), bogret, albumot a kozos kepeinkkel, idezetekkel stb.

2017. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!