Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom kiheverni az exemet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Misoszb9 kérdése:

Nem tudom kiheverni az exemet, egyszerűen megőrülök?

Figyelt kérdés
Apukám 14 éves koromban meghalt rákban, ott iszonyatosan megtörtem lélekben, főleg mert ő volt a legjobb barátom és anyukámmal nincs olyan jó viszonyom. Mindig szerettek a társaim, a közösség oszlopos része vagyok mindig, de legbelül törött, és egyre durvábban kijött ez rajtam... 15 évesen cigi, majd fű. Ekkor jött egy szerelem ami 1 évig tartott de erről nem beszélnék, ugyan olyan szar volt minden... De tavaly májusban elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, hetek alatt egymásnál kötöttünk ki.(2016) A 17. születésnapom is ekkor volt.Júliusban össze is jöttünk. iszonyatosan törött voltam, züllött, de ő meglátta a jót, segítette, helyre állított, neki tudtam mondani szívből, hogy szeretlek. Voltak néha viták de nagyon sok dolgot csináltunk közösen először, el tudta velem felejtetni apám, az övével iszonyatosan jól kijöttem, éreztem, hogy van családom.... De szeptemberben(2017) egyszerűen megunt és kidobott mint egy használt zsebkendőt.... Megint kezdek zülleni, depresszióba esni, ő szóba se akar velem állni, új barátja van.... Mit csináljak.....?

2017. dec. 4. 20:41
 1/2 anonim válasza:

A problémagyökere az volt, hogy benne láttad minden boldogságod. Ez sajnos gyakran előfordul azoknál akik nem kapnak elég szeretet. Amit tehetsz az az, hogy saját magadon segítesz. Próbáld meg lefoglalni magad. keress egy hobbit, menj kikapcsolódni, próbálj meg barátkozni, tölts el sok időt a hozzád közel állókkal. add ki magadból a problémáidat, beszélj valakivel erről! Ha nincs kivel, akkor ha gondolod nekem is irhatsz.:)

Ezen a helyzeten jelenleg csak is te tudsz javítani. Ez egy folyamat. Az első lépéseket neked kell meg tenned, a többi majd alakul.

2017. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Könnyű azt mondani... Hobbi, idő stb 4évig kondiztam, tanultam, más lányokkal ismerkedtem azért, h felejtsek, lefoglaljam magam. Még is mindennap eszembe jut az a lány. Ha ő volt az első, sosem felejtesz. A nők tönkre tudják tenni a férfi lelkivilágát. "A lélekre nem létezik protézis"
2017. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!