Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha egyszerűen már...

Mit tegyek, ha egyszerűen már sírok az idegességtől? Ha valaki felidegesít úgy érzem, hogy ha nem ütöm agyon megőrülök (persze nem verek senkit, néha elszabadulok, de akkor is csak lökdösődök) és mivel nem ezért az idegtől sírok, miért lehet? 16L

Figyelt kérdés
ma pl semmi se jött össze és most ott tartok, hogy már a falba is belevertem és sírok idegembe!!!!

2017. jan. 12. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam sokáig. Tűrtem egész nap nyeltem a feszültséget. Majd mikor eljött az utolsó idegesítő dolog robbantam. Lehet olyan mértékű dologért, hogy az öcsém rossz helyre tett le valamit, vagy anyâm szintén fáradtan türelmetlenül szólt hozzám. Én sem bántottam senkit fizikailag, csak valakin levezettem. Nejem az vált be, hogy vártam 10 percet lenyugodtam és minden számomra negatív dolgot kiadtam magamból az éppen aktuális szituról. Elmondtam miért volt ez nekem rossz. Így nem gyűjtöttem a feszültséget. Nem mentem át idegbetegbe. Egyébként télen a vitaminhiâny is közrejátszhat. Nekem a magneB6 vált be.
2017. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ugyan így vagyok én is a dolgokkal.. a magne b6 nekem felforgatta a hormonrendszerem. :/
2017. jan. 12. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus nem ártana.
2017. jan. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!