Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » SOS! Hirtelen felindulásból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hirtelen felindulásból történt szakítás megbánása?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a párommal egy veszekedés következtében, már a szakítás pillanatában nagyon megbántam, nagyon szeretem őt, próbáltam megbeszélni vele, hogy kezdjük újra, rengetegszer kértem bocsánatot, de azt válaszolta, hogy időt sem adok neki, fel sem tudta fogni, annyira hirtelen történt minden. Nagyon szeretném, ha képes lenne megbocsátani nekem és minden mehetne tovább, mert évek óta együtt vagyunk már, ő is nagyon szeret engem. Mit tegyek, hogy sikerüljön visszakapnom őt? Minél hamarabb szeretném, hogy az ünnepeket már együtt tudjuk tölteni, de azt is tudom, hogy nem lesz az igazi így sem, mindkettőnkben benne lenne a szakítás, ha végül újra összejönnénk:( próbálok neki időt adni, de egyszerűen úgy érzem, hogy belebolondulok a hiányába, mindennél jobban szeretem őt
2017. dec. 10. 14:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy úgy gondolja, hogy szórakozom az érzelmeivel, ő is nagyon szeret engem, de nem szeretné hagyni, hogy szórakozzak vele, azt mondta, hogy ha pár nap múlva visszatérünk rá esetleg jutunk is valahová, illetve hogy ha újra összejönnénk már nem akarna több fölösleges veszekedést, ez jelentheti azt, hogy ő is kiszeretne velem békülni?
2017. dec. 10. 14:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát erre rábas@ztál előbb kéne gondolkodni mint cselekedni.
2017. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszokat várnék, köszönöm.
2017. dec. 10. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg súgnád,hogy miért szakítottál vele?

Amúgy szeretne békülni,de akkor bizonyítsd be,hogy komolyan is fogod venni. Ne játszadozz vele. Azzal tönkreteszed.

2017. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben és ő is kért időt hogy átgondolja a dolgokat és kb egy hét után újra összejöttünk, az az egy hét alatt jóban voltunk, beszélgettünk és hülyéskedtünk. Amugy én is nagyon türelmetlen alkat vagyok, de megérte várni.

Sok sikert.

17L

2017. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felek igazabol nagyon attól, hogy visszautasít, hogy így már nem akarja
2017. dec. 11. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!