Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mégis miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért van ez?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és még nem volt barátom.Nem tudom milyen csókolózni, milyen szeretve lenni, milyen az mikor valakinek a legfontosabb vagy.

Átlagosnak mondanám magam, nem gondolom hogy ronda lennék szép meg végképp nem.

Van rajtam felesleg de ezen tudok változtatni és fogok is.

Én azt érzem kissé más vagyok mint a mai lányok nagy része.

Nem voltam még bulizni, nem voltam részeg.Utálom a rúzst, a magassarkúkat, a műkörmöt, nem sminkelem magam.Egyszerűen ez mind felesleges dolog.

Új-Zélandon szeretnék élni, egy gyönyörű vidéken lovakkal.Írhatjátok, hogy hülyeség de nekem ennyi elég lenne ha megtudnám osztani ezt avval akit szeretek.

Csendes vagyok, nehezen oldódok fel de ha azt mutatják az emberek, hogy érdeklem őket egyszerűbben megy.

Kedves, segítőkész vagyok de ezt senki nem értékeli.Mindenki hasznot húz ebből.

Olykor hisztis vagyok, és minden hülyeségért megharagszom.

Nagyon szeretnék küzdősportra járni.

Úgy gondolom nagy szívem van tele szeretettel de ezt nem tudom kinek adni.Senki nem vesz észre.Láthatatlan vagyok.



2017. dec. 14. 02:30
 1/4 anonim válasza:

Ugyanígy festettem 17 évesen, tan csak néhány apróságot leszámítva.

Sohasem tudtam nemet mondani, mert az emberek csak akkor foglalkoztak velem, ha hasznukra váltam, egyébként nem hiányoztam a legtöbb társaságból. Hamar rájöttem hogy csak kihasználnak, mégsem tudtam tenni ellene.

Aztán egyszer végképp elegem lett és mikor kaptam egyik megértőbb osztálytársamtól egy felajánlást, miszerint elvisz bulizni és kicsit beemel a társaságba, feladtam a rendes elveim (mindig jó tanuló voltam, sohasem ittam, nem buliztam, s ha elhagytam a lakást, akkor is csak boltba mentem - addig). Olyannyira nem züllöttem el, de mondhatom hogy ebben a tekintetben utána alig volt mérték. Az első barátom után rögtön jött a második, akivel minden hétvégén kocsmába jártunk.


És bár az emberek ekkor már csak félig tartottak “szánalmasnak”, osztályszinten máris népszerűbb lettem, erre visszagondolni pedig undorító. :D


Nem bánom hogy szereztem tapasztalatokat, de sok mindent elrontottam. Normális, ritka lány vagy, maradj is az! Nem azt mondom, hogy élj apáca életet, de nem baj ha kicsit fárasztod a srácot akivel elsőnek össze jössz és az sem, ha nem egy diszkóban ismered meg ;)

Mert eddig 3 év alatt 5 sráccal próbálkoztam akik közül egyre lehet azt mondani, hogy ferfi, és mellette lehet csak szeretve lenni.

2017. dec. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt ne idegeskedj. Normálisabb emberek, akik nem csak szexre keresnek partnert, azok valószínűleg téged sokkal többre fognak tartani mint a "riba*ncokat". Nem hinném, hogy láthatatlan vagy; lehet, hogy csupán nem mertek kezdeményezni nálad, mert féltek. Főleg ha nem látszik rajtad, hogy érdekel téged. Ennyit tudok mondani saját magam alapján :D
2017. dec. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés amúgy?
2017. dec. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utóbbi jól kérdezte, valóban mi a kérdés? Értem, hogy mire akarsz kilyukadni, de fogalmazd meg pontosan a kérdést.
2017. dec. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!