Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Teljesen tehetetlen vagyok de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tipp kérdése:

Teljesen tehetetlen vagyok de mégis reménykedek ti mit tennétek ha az én helyzetemben lennétek?

Figyelt kérdés
Most mentem egy új suliba és egy szimpatikus fiú is az osztálytársam és eléggé bejön nekem de egyszer azt veszem észre hogy néz máskor meg mintha nem is léteznék őszintén egyszer se beszéltünk még olyan rossz fiúsnak tűnik cigizik meg laza meg stb de nem tudom hogy mit kéne vele csinálnom hisz látom őt más lányokkal és annyira gáz hogy ők már beszéltek vele én meg itt idegeskedek miatta azt még nem is beszéltünk .

2017. szept. 7. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Most ahogy el tudom képzelni a helyzetet, hogy egy kevésbé szép, visszahúzódó szóval "nem menő" lány vagy a srác meg egy "full menő". Nem csak a rosszfiúk cigiznek, ettől nem lesz az. Attól hogy párszor rádnéz még nem azt jelenti hogy akar is tőled valamit. Ha ránézésre szimpatikus lennél neki valószínűleg már odament volna hozzád. Esetleg odamehetsz hozzá beszélni, de csak ha van már róla annyi információd, hogy tudsz tőle kérdezni. Ezeket most így teljesen látatlanban mondom, lehet egyáltalán nincs igazam, ez csak az én véleményem. 16L
2017. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha csak ő is úgy mond fél vagy ilyesmi mint például én hogy most azt se tudom hogy mi van és lehet hogy ő is így van vele inkább ő a vissza húzódóbb nem én ... Ezért vagyok még annyira erre a témára rászállva . És tudom hogy tiszta bolond vagyok meg stb.. de akkor hagynom kellene ?
2017. szept. 7. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es a mai fiuk nagy szazaleka be van szarva. Nem kezdemenyeznek.

Ugyhogy kerdezo, tedd meg te az elso lepest, ne varj csodat, nem fog odamenni hozzad.:)

2017. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
őszinteségben profi vagy nem kímélsz ... köszi szépen a választ :)
2017. szept. 7. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok, bocsi ha durvan fogalmaztam.:)

De ez sajnos ez az igazsag

2017. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja semmi baj az a lényeg hogy őszintén mindent leírtál és ez teljesen rendben is van köszönöm. ^_^
2017. szept. 9. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!