Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ossze jottem egy sraccal, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ossze jottem egy sraccal, nem is igazán vagyok szerelmes bele, még is jó hogy mellettem van, mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
Elso baratom,pár hete vagyok vele,szeretem a társaságát,nagyon kedves,aranyos meg ami csak kell,de nem vagyok bele szerelmesedve. (Nagyon gaz de nem visz ra arra a lelek,hogy mas lasson minket es ne zavarjon)Arra gondoltam kicsi ido utan jobban meg szeretem,ossze szokunk,de lehet nem erdemes,mert le akar velem fekudni,azt mondta var meg de nem tudja meddig birja (mert nekem korai +nem tul vekony a testem es nem vagyok megelegedve magammal)...Mit csinaljak?

2017. dec. 18. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Növessz gerincet.

És csak szerelemből jöjj össze valakivel, ne azért, mert pusztán tetszik, hogy valaki körberajong.

2017. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha le akar feküdni, és nem tartja tiszteletben, hogy te nem állsz rá készen, akkor dobd.

Az, hogy néhány hét alatt nem alakult ki szerelem, az még nem olyan hatalmas dolog. Miért ne maradhatnál vele? 14 évesen nem az igazit kell keresned.

2017. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De szeretem de meg se annyira amennyire kene +az is ossze zavart,hogy az a monda hogy ugy latja erdemes ram varni de nem tudja meddig birja meg hogy nem fekszunk le
2017. dec. 18. 16:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már csajom úgy, hogy igazából csak azért kellett hogy ne legyek egyedül a végén mégis én faragtam rá nem picit, mert szerelmes lettem belé és szétmentünk :)


Szóval magamról is tudom ,hogy nagyon pofátlan és szégyen a részedről tényleg hogy azért vagy valakivel, mert te egyedül gondolom szart sem érsz (nyilván ez nem igaz, csak tudom hogy ilyenkor mit érzel én is ebben voltam).


A végén úgyis te szivod meg :D amúgy.

2017. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted minek is jöttél össze vele? Gratulálok. -.-“
2017. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 Igazandibol csak talalkozgattunk utana azon kaptam magamat,hogy randizunk utana ugye meg csokolt,aztan talalkozgattunk es kerdezte,hogy akkor mit szeretnek,mondtam,hogy kell ido stb stb..Borzasztoan nehezen dontottem,de akkor mondtam h probaljuk meg...Szoval nem azert kell mert rossz egyedul lenni,egyszeruen tetszett a "viselkedese" ugymond es amugy is nagyon szeretet ehes vagyok szoval csak jo h mellettem van,de engem teljesen ossze zavar az h nem erzem azt hogy en mindenaron vele akarok lenni
2017. dec. 18. 16:35
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 Nem arrol van szo,hogy egyaltalan nem szeretem,csak nincs meg az a huha de bele bolondultam "erzes"
2017. dec. 18. 16:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Te csak kényelemből vagy vele, ő pedig le akar veled feküdni. Huh, micsoda tökéletes párkapcsolat. Húzhatjátok még egy ideig, de úgyis szakítás lesz a vége, mivel nagyon esetlenek vagytok még ehhez.
2017. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miert lennek kenyelembol vele?Szerintem nem mindenki olyan az elso kapcsolat kezdetekor mint akinekar vagy 5 volt...
2017. dec. 18. 17:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért keresi minden ember a "húha de bele vagyok bolondulva" érzést, ami tart kb. 1 hónapig és utána ugyanaz mintha nem is lett volna? Olyankor nem is látsz tisztán és nem is azt szereted.. Tök fszságnak tartom.
2017. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!