Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ossze jottem egy sraccal, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ossze jottem egy sraccal, nem is igazán vagyok szerelmes bele, még is jó hogy mellettem van, mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
Elso baratom,pár hete vagyok vele,szeretem a társaságát,nagyon kedves,aranyos meg ami csak kell,de nem vagyok bele szerelmesedve. (Nagyon gaz de nem visz ra arra a lelek,hogy mas lasson minket es ne zavarjon)Arra gondoltam kicsi ido utan jobban meg szeretem,ossze szokunk,de lehet nem erdemes,mert le akar velem fekudni,azt mondta var meg de nem tudja meddig birja (mert nekem korai +nem tul vekony a testem es nem vagyok megelegedve magammal)...Mit csinaljak?

2017. dec. 18. 16:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Orulj neki hogy valaki bel3d tenne egyaltalan. Nem am meg megvaratod. Mi ez szerinted valami rituale a szuzesseg? Lehet mar nincs is szuz hartyad egy csomo lanynak sport kozben elszakad , csak mert mestrualnak nem veszik eszre.
2017. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Itt nem csak a szuzesseg elvesztesrol van szo,egyebkent minden lany tudja h meg van e neki vagy sincs attol fuggetlenul h a sport miatt elszakadt e vagy sem xD...Nem ez a lenyege az egesznek es miert jo az h ha par het utan mar meg kap es az agyaban hempergek? Vagy ez tetszik a fiuknak?:(
2017. dec. 18. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!