Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Szakítsak vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak vagy ne? Merre tovább?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem?

Nyár elején megismertem a neten egy srácot, chatelgettünk, aztán komolyabban kezdtünk el írogatni egymásnak, egy idő után a srác már úgy viselkedett velem, mintha együtt lennénk, aztán találkoztunk(több, mint két hónap ismerettség után), összejöttünk, az elején nagyon jó volt, ritkán kaptunk össze, gyorsan megbeszéltük, de most néhány hónap után folyamatosan veszekszünk, minden hülyeségen felkapja a vizet, ordít velem, más nőkhöz hasonlítgat, és azt mondta, hogy már nem szeret annyira, mint az elején és szerinte már én sem szeretem őt.

Volt olyan, hogy más csaj nevén szólított. Mindig arról beszél, hogy előttem milyen életet élt, minden csajt megdugott, stb.

Kaptam már hazugságokon is, amikor ráolvastam azt, mondta, hogy ő ilyet nem mondott, meg akkor viccelt meg hasonló baromságok.

Többször is felvetődött a szakítás, de egyszerűen én képtelen lennék őt elengedni, tudom, hogy már nem a megszokottak köztünk a dolgok, de én még akkor is nagyon kötődöm hozzá.

Nem tudom hogyan tovább. Tudom, hogy őt nem viselné meg a szakítás, de engem nagyon.

A dolgokat hiába beszéljük meg, eltelik 1-3 nap és megint összeveszünk valami kis apró hülyeségen.

Mit tanácsoltok? Mit lépjek? Szakítsak? Vagy tartsunk szünetet?



2017. dec. 17. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fogok kisregényt írni, szerintem te is érzed: SZAKÍTS. Pár év múlva hálás leszel ezért a döntésedért.
2017. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"de egyszerűen én képtelen lennék őt elengedni"

Minek írod ki a kérdést, ha úgyse vagy hajlandó önmagad érdekében változtatni... Egy egyértelmű s€ggfejjel vagy együtt. Sok sikert..

2017. dec. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

- Jó neked az állandó vitázás? Gondolom nem.

- Jólesik, hogy ordibál veled? Gondolom nem.

- Jó dolognak tartod, hogy más nőkhöz mér? Gondolom nem.

- Szereted hallani egy idegen lány nevét, mikor téged említ? Vannak kétségeim efelől.

- Boldoggá tesz az, hogy hazudik neked? Kétlem.


A Te érdekedben mondom azt, hogy ne légy teljesen hülye, és ne akard megvárni, hogy tovább romoljon a helyzet. Tovább kell lépned, még ha nehéz is. Vagy úgy gondolod, megéri tönkretenned magad egy olyan srácért, aki feltehetően továbbra is megdugja még a szembejövő nagymamát is? Szerintem nem.

2017. dec. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát szerintem szakíts vele nem tudom hogy hány évesek vagytok de hogy más csaj nevén szólított. Mindig arról beszél, hogy előttem milyen életet élt, minden csajt megdugott, stb Ez elég gáz és elképzelhetö hogy csak szorakozik veled kihasznál vagy valami
2017. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ő szakított velem, hülyeségekre hivatkozva.

2017. dec. 22. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!