Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bele néztem párom telefonjába....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele néztem párom telefonjába. Most ki van azóta akadva. Hogyan rendezzük a helyzetet ha okom volt rá?

Figyelt kérdés
Páromnak bele néztem a telefonjába reggel mert napok óta furan viselkedik. Nem szoktam ilyet csinálni egyébként. Délután megint bele néztem és amik ott voltal lányokkal beszélgetések, délutánra mind kitörlődött. Annyi időm nem volt reggel, hogy végig olvassam, de láttam, hogy beszélgetett mostanában pár lánnyal. Mikor megemlítettem neki, akkor teljesen kiakadt, és azt mondta vicc amit csinálok, szánalmas hogy megnéztem a telefonját. Mire véljem ezt? Nem látja be ha nem lenne okom rá nem néztem volna meg, és ha ő valóban “nem beszélgetne lányokkal” ahogy állította akkor délutánra nem törlődtek volna ki az üzenete. Mit gondoltok erről? Hogyan beszéljük meg a történteket ha még neki áll feljebb?

2017. dec. 21. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Más telefonjába nem nézünk bele - EZ böven ok a kiakadásra!


Ha meg valami bajod van vele, akkor BESZÉLNI kell vele, és nem kutatni!


NEM volt okod belenézni és semmi közöd ahhoz, hogy kikkel beszélget.


Én a párod helyében elzavarnálak!

2017. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Nincs közöd hozzá, hogy kikkel beszélget, nem volt rá okod se, örülj, hogy nem dobott ki... ezt elszúrtad. :D
2017. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet vele megbeszélni a történteket. Ezért áll neki feljebb, hogy nehogy felelősségre tudd őt vonni.

Szándékosan arra tereli a témát hogy megnézted a telefonját, hogy ne azon legyen a figyelem hogy ő kivel beszélget.


Elég nagy bajban lehet ha ezeket csinálja.

Azt teszed hogy próbálsz vele beszélni, de valószínűleg csak mégtöbb konfliktus és hazugságba menne ez az egész, vagy mondod neki hogy itt vége ha nem mondja el. Vagy elviseled hogy más lányokkal huncutkodik.

2017. dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
"láttam, hogy beszélgetett mostanában pár lánnyal." Na ja, és ha éppen valami régi ismerőse akivel nem beszélt rég? Ha éppen osztálytársa, vagy hasonló? Ja hogy ilyenek is vannak. Attól hogy beszélgetek a páromon kívül 25 másik lánnyal is, nem jelenti azt hogy valami közöm is lenne hozzájuk párkapcsolat terén, hoppá, erre nem gondoltál. Jogosan akadt ki rád egyébként, hiszen elmondtad volna neki mi bajod van, akkor ha szépen lehet önként és dalolva megmutatja a beszélgetéseket. Na ja kitörölte, én se szeretek semmijen témát megbeszélni másokkal ha tudom hogy azt olyanok is elolvassák akiknek semmi közük nincs hozzá. Akkor törölném én is, mindegy hogy kivel beszélek, legyen az anyám, tesóm, haverom, csajom, stb. No offense, de tudod ha valaki beszélget valakivel akkor hallgatózni se illik, ha neked is fontos lenne amit mondanak akkor szólnának. Ja és hogyan beszéljétek meg? Kérjél tőle bocsánatot amiért megnézted az üzeneteit, aztán beszélhettek. Ha meg furán viselkedik, állj elé, nyisd ki a szád és mond el neki mi bajod van.
2017. dec. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is örülhetsz hogy ezek után nem dobott téged a srác. Milyen jogon mászol bele mások magánéletébe egyáltalán? Az, hogy beszélget lányokkal nem azt jelenti hogy akar is tőlük valamit...Felesleges a féltékenységed, mert ezzel csak annyit értél el, hogy maximum magadra haragítottad a párod. Elsőkörben leülhettél volna vele beszélni erről, és nem azzal kellett volna kezdened hogy belemászol a magánéletébe. Ezzel csak megkerülted őt, és gyakorlatilag hátbaszúrtad :D Nyílván kitörölte a beszélgetést, neked hogy esne, ha ő olvasta volna el az üzeneteidet? Hagyd már lélegezni szerencsétlent, mindenkinek van magánélete ami nem tartozik senki másra. Ha gyanakodsz arra, hogy másfele kacsintgat akkor vagy ülj le vele beszélgetni, vagy szakíts vele. Ilyen alapon ő is megcsinálhatta volna ugyanezt veled, mert te is beszélgetsz más fiúkkal. Osztálytársak, haverok, stb...Te is úgy beszélgetsz velük, hogy nem akarsz tőlük semmit, ugye? Nalátod. Ha okod is lett volna erre, akkor egyszerüen beszélgess el vele, és lehetőleg ne mássz be a személyes terébe. Le merném fogadni, hogy ha ez fordítva történt volna, akkor meg itt hisztiznél :D Természetes, én se szeretem ha beleolvasnak a telefonomba, legyen az akárki. De ez nálam kölcsönös, mert én akkor sem nézek bele senki telefonjába, ha amúgy engedélyt kaptam rá.
2017. dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók, ti azt nem értitek (bár lehet én értettem félre) hogy a srác nem azután törölte ki a beszélgetéseket hogy a barátnője elmondta neki hogy megnézte őket, hanem még előtte. Ez kicsit gyanús.

Most pedig a kérdésre válaszolva: Lehet hogy a srác azért haragszik, mert úgy érzi nem bízol benne, ezért kutakodtál a telefonjában.

Vagy lehet azért haragszik, mert tényleg rejteget valamit. Üljetek le, kérdezd meg mi bántja, aztán beszéljétek meg mindkettőtök gondjait.

2017. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jaj a nagyon sok okos ember megint ossza az észt aztán csodálkoznak ha teljesen hülyének nézi őket az ember...

Én csak annyit mondok. NE szégyenkezz emiatt. Szerinted máshogy ki fog derülni a dolog? Nem, nem fog, egyik ember sem olyan hülye, hogy felvállalja hogy ő 2 numera között él. Ő a párod, jogod van tudni róla hogy mi van vele. És ha valami furcsa mostanában, és ő ezt nem közvetíti feléd, akkor nyugodtan nézz bele. Hidd el, hogy ez az egyetlen megoldás, ne halgass arra az emberre aki aztmondja, hogy ez jogtalan. Te nem akarsz átb*szásban élni, nem vagy naiv, ha van egy kis gógyid veszed a fáradtságot és utánnajársz mert attól hogy ülsz a babérjaidon nem fog változni semmi, ha meg folyamat kérdezgeted tőle hogy megcsal e akkor totál hülyére vesz,mert miért is kéne elmondania ha ő így jól érzi magát? Hidd el, ha nem csal meg akkor semmi rejtegetnivalója. Ha meg igen és azzal vág vissza hogy hogy mertél turkálni az üzenetei között akkor inkább te kérdezt meg hogy Ő hogy merte ezt megtenni veled?! Mindenki nagyon jól tudja hogy ez a "hogyan mertél belenézni a privátszférámba?" kérdés csak akkor merül fel ha már nincs mivel visszavágni. És most nem arra buzdítok senkit , hogy minden szarér-hugyér ellenőrizgesse a párját mint egy óvodás gyereket, mert az már tényleg taplóság és bizalmatlanságot sugall. Na de nehogymár ha egyről a kettőre megváltozik, nem meséli el a napjait, és bizonytalanságban élsz mert nem tudod hogy előtted dugott e valakit, akkor ne nézhess bele a Saját párod (akivel az életedet akarod leélni jobbesetben) telefonjába...

2018. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!